Przęsła ogrodzeniowe i panele

Pokaż na stronie

89 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal ocunkowana
54 99 szt.
Materiał stal ocynkowana
49 99 szt.
Materiał stal ocynkowana
219 00 szt.
Materiał stal ocynkowana
197 00 szt.
Materiał stal ocynkowana
679 00 szt.
Materiał stal ocynkowana
489 00 szt.
Materiał stal ocynkowana
Materiał stal
Materiał stal ocynkowana
Materiał stal
Materiał stal
Materiał stal ocynkowana
Materiał stal
Materiał stal
Materiał stal
Materiał beton
Materiał drut ocynk + RAL
Materiał drut ocynk + RAL
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ogrodzenie zewnętrzne oraz to wewnątrz posesji musi być wykonane z użyciem właściwych, starannie dobranych materiałów. Panele ogrodzeniowe to jeden z najprostszych sposobów na wydzielenie obszaru, do którego nie każdy zainteresowany ma wstęp. Tego rodzaju produkty sprawdzą się zarówno jako ogrodzenie robocze, jak i właściwe. Mogą służyć też do oddzielenia na przykład części gospodarczej czy użytkowej od domowej i rekreacyjnej. Przęsła ogrodzeniowe z kolei stanowią nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne alternatywy dla klasycznych paneli.

Bez względu na to, które ogrodzenia i bramy się wybierze, wszystkie produkty w sklepie Bricomarche.pl zostały przygotowane z trwałych materiałów. Mogą się one różnić grubością czy sposobem wykończenia, dlatego warto zdecydować, czy do danej posesji lepiej pasują klasyczne panele, czy może eleganckie przęsła ogrodzeniowe. Co więcej, panele ogrodzeniowe można wykorzystać wszechstronnie, na przykład do wydzielenia pastwiska, kojca dla psów albo bezpiecznej przestrzeni przeznaczonej do zabaw dla dzieci.

Przęsła - patent na ogrodzenie

Ogrodzenie to niezwykle ważny element każdej prywatnej posesji, dlatego każdy, kto chce czuć się na własnym terenie bezpiecznie, powinien pomyśleć o jego montażu. Wśród wielu rozmaitych produktów i materiałów służących do ogradzania, prym wiodą przęsła, które są atrakcyjnym wyborem z naprawdę wielu względów. Zobacz, dlaczego to właśnie one są doskonałym pomysłem na zabezpieczenie nieruchomości lub ogródka działkowego.

Trwałe przęsła metalowe

Współczesne przęsła ogrodzeniowe metalowe w niczym nie przypominają stosownych dawniej płotów. W dzisiejszych czasach stawia się bowiem już nie tylko na trwałość, ale również i wygląd. Ogrodzenie to pierwsza rzecz, jaką ujrzą Twoi goście, gdy tylko udadzą się pod wskazany adres. Co więcej, to, jakie wybierzesz, wpłynie na wygląd całej Twojej posesji. Na szczęściu wśród rozmaitych propozycji wykonanych z metalu możesz znaleźć niemały wybór różnorodnych wzorów. Niektóre stylizowane są na płoty i przypominają pionowo ułożone szczeble, inne zaś składają się z cienkich elementów. Jedne są proste i skromne, inne zaś zakończone są ozdobnymi elementami, które wyglądają niczym strzały lub inne strojne, ornamentyczne kształty. Jeśli szukasz nowoczesnego wzoru, Twoją uwagę przykują serie z elementami ułożonymi poziomo. Nie tylko świetnie się prezentują, ale przy okazji całkiem nieźle osłaniają posesję przed wzrokiem przechodniów. Wszystkie je łączy jednak jedno - niesamowicie prosty i dzięki systemom mocowania dość szybki montaż, idący w parze z odpornością na uszkodzenia i promieniowanie słoneczne. Serie metalowe pokrywa się bowiem specjalną powłoką, która uniemożliwia im blaknięcie i utratę koloru.

Ogrodzenia muszą być też praktyczne, czyli przede wszystkim po montażu nie wymagać od właściciela żadnych większych prac. Przęsła metalowe raz postawione nie powodują konieczności impregnacji, ani w żaden inny sposób nie angażują domowników przez długie lata, co bez wątpienia jest najlepszym przejawem funkcjonalności. Najczęściej poddawane są ocynkowaniu, dzięki czemu niestraszne im są opady, czy wysokie temperatury - są odporne na powstawanie rdzy. Uwagę przywiązuje się także do wygodnych mocowań, a same przęsła są zazwyczaj dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy może wybrać to, co go interesuje. Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć ogród, bo masz w domu zwierzęta, wybierz jeden z wyższych modeli, natomiast, gdy potrzebujesz ogrodzenia wyłącznie do wytyczenia granicy działki, w zupełności wystarcza Ci najniższe kolekcje - będą pełnić funkcje dekoracyjne. Dzięki gotowym przęsłom montaż ogrodzenia to będzie bułka z masłem - wystarczy zmierzyć teren i sprawdzić niezbędną ilość sztuk, a następnie rozpocząć pracę i cieszyć się prywatnością.

Nowoczesne przęsła ogrodzeniowe

Przęsła ogrodzeniowe są dostępne w sprzedaży w wielu różnych wariantach. Obok wersji tradycyjnych, w których sztachety ułożone były w kierunku prostopadłym do podłoża, coraz większe zainteresowanie wzbudzają serie poziome, które powstały z myślą o nowoczesnym budownictwie. Producenci ogrodzeń starają się nadążać za aktualnymi trendami zarówno pod względem trwałości, jak i też designu, dlatego na rynku pojawiają się coraz to nowsze kombinacje. Dzięki temu, że w ofercie sklepów dostępne są zarówno przęsła z różnymi wariantami ułożenia sztachet, o rozmaitych wymiarach, jak i o odmiennym kącie ułożenia, każdy inwestor będzie miał możliwość dopasowania ich do nawet najbardziej wymyślnych elewacji.

Spójna całość ogrodzenia

Trzeba pamiętać, że przęsła to nie wszystko - pojawiają się przecież  w towarzystwie furtek i bram wjazdowych, dlatego możliwość ich dopasowania jest nieoceniona. Jeśli planujesz montaż tradycyjnej bramy, wybierz dla siebie jedną z odmian o orientacji pionowej. Mogą to być cienkie, stalowe pręty w wersji samodzielnej lub też wzbogacone o cyklicznie powtarzany dekor w postaci kwiatowej. Wersja na bogato to serie kute, które inspirowane są strojnymi dworkami i luksusowymi willami. Dzięki nim Twoja posesja na pewno zaprze dech w piersi niejednego przechodnia. Preferujesz minimalizm? Dobrym pomysłem dla Ciebie będzie model z grubszymi, gładkimi, przypominającymi kształtem deski elementami, które świetnie dopełnią nowoczesną bramę z automatycznym napędem, a do tego zmniejszają widoczność, nie ograniczając mimo to dostępu światła.

Rozłożenie względem siebie kolejnych sztachet jest kwestią kluczową przy wyborze ogrodzenia. Jakie wybrać? To zależy, czego oczekujesz. Te ściśle do siebie przylegające najlepiej sprawdzą się w pobliżu ulic, gdyż pomogą zredukować ilość kurzu i zanieczyszczeń. Nie dość, że nowocześnie wyglądają, to stanowią skuteczną barierę przed nieproszonym towarzystwem. Z kolei mniej gęsto rozmieszczone sztachety lub cienkie pręty nie tylko stylowo się prezentują, ale przy okazji gwarantują stałą dawkę światła.

Zabezpiecz swój teren

Wybrane przez Ciebie przęsło ogrodzeniowe powinno zostać dostosowane nie tylko pod względem wizualnych preferencji, ale przede wszystkim terenu, jakim dysponujesz. Inne odmiany będą bowiem rekomendowane w przypadku wolnostojącego domu w centrum lasu domu, inne zaś, gdy w grę chodzi ogrodzenie szeregówki w centrum miasta. Przęsła, które mają nie tylko wyglądać, ale również chronić przed dzikimi zwierzętami, nie powinny należeć do najcieńszych. Aby w tym wypadku zapewnić sobie bezpieczeństwo, najlepszym wyjściem będą te stalowe, o stosunkowo gęsto rozmieszczonych sztachetach. Przy okazji to również dodatkowa bariera dla włamywacza, który będzie się musiał nieźle napocić, by zajrzeć za płot.

Potrzebujesz zabezpieczyć działkę? Wybierz jedno z przęseł wykonanych ze stalowych, malowanych proszkowo prętów. Dzięki ażurowej budowie nie będziesz musiał się obawiać o zacienienie zasadzonych roślin, przy czym bez trudu oddzielisz swoje grządki od sadzonek inny działkowiczów. Wystarczy przygotować podmurówkę, a następnie połączyć ze sobą kolejne przęsła. Bez konieczności stawiania słupów zdecydowanie szybciej zabezpieczysz swój teren, więc nie ma na co czekać. Zobacz najmodniejsze przęsła zgromadzone w naszym sklepie i wybierz te, które najlepiej pasują do Twojej posesji.
Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.