Krzesła ogrodowe, ławki i fotele

Pokaż na stronie

91 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal+rattan
Materiał 600x300D PE Oxford, wypełnienie z pianki
Materiał tekstylen
Materiał Stal, PU
Udźwig 110 kg
Materiał metal
Udźwig 360 kg
Materiał PP, stal
Udźwig 110 kg
Materiał polyrattan/stal
Materiał polyrattan
Materiał poliester
Materiał stal, technorattan
Materiał drewno akacjowe
Materiał polipropylen, stal
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał stal, rattan
10 20 50 100 Ofert na stronie

Chyba każdemu zależy na tym, aby ogród czy taras prezentowały się atrakcyjnie, a jednocześnie były komfortowym miejscem do odpoczynku. Fotele ogrodowe to najprostszy sposób na zorganizowanie przyjemnej przestrzeni do relaksu, ale również spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół. W przypadku poszukiwania sprzętów do ustawienia przy stołach lepiej sprawdzą się krzesła ogrodowe plastikowe albo wykonane z innych materiałów, na przykład połączenia technorattanu z drewnem lub metalem. Z kolei w ogrodzie, do odpoczynku wśród zieleni i kwiatów, świetnie nadają się ławeczki ogrodowe. Wystarczy dołożyć do nich wygodne poduszki.

Wszystkie oferowane w sklepie Bricomarche.pl meble ogrodowe przystosowane są do warunków panujących w ogrodzie, na tarasie czy nawet balkonie. Ich zróżnicowane modele można dopasować do otoczenia, wybierając odpowiedni styl i dopasowany kolor. Warto sprawdzić, czy potrzebne nam są fotele ogrodowe składane, czy raczej wystarczą modele ustawione na stałe, takie jak ławeczki ogrodowe.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.