Pokrowce ochronne na meble ogrodowe

Pokaż na stronie

13 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Po wybraniu sklepu zobaczysz ostatnią najniższą cenę tego produktu
10 20 50 100 Ofert na stronie

Meble ogrodowe wystawione są często na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wilgoć, mróz, promienie słoneczne – to wszystko może natomiast zaszkodzić materiałowi, z którego zostały wykonane. Nawet najmocniejsze i najlepiej zakonserwowane drewno, wystawione na deszcz, z czasem zacznie się zniekształcać i niszczyć. Właśnie dlatego w Bricomarche proponujemy pokrowce na meble ogrodowe. To doskonałe rozwiązanie, które uchroni Twoje meble przed zniszczeniem. Oferujemy pokrowce o różnorodnych rozmiarach. Mamy w swojej ofercie niewielkie modele, mogące przykryć pojedyncze krzesła. Stawiamy też na ogromne płachty, które pomieszczą jednocześnie zarówno stół, jak i krzesła. Dodatkowo proponujemy specjalne pokrowce na leżaki, parasol, a także poduszki ogrodowe. Nasze pokrowce na meble ogrodowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są mocne i solidne. Materiał trudno jest rozedrzeć lub zgiąć. Polecamy też, dostępne w tej kategorii, żagle przeciwsłoneczne, które z powodzeniem mogą zastąpić lub uzupełnić cień parasola. Zapraszamy do zakupu.


Wiosenno-letni okres jest najprzyjemniejszy w całym roku, szczególnie jak spędzamy go na świeżym powietrzu. Mając własny ogród, korzystamy z pięknej pogody z całą intensywnością, relaksując się, gdy świeci słońce, a temperatura ma przyjemne wartości. Komfort zapewniają meble ogrodowe, dzięki którym możemy przyjemnie spędzać ten czas. Nasz klimat jest jednak kapryśny, więc choćbyśmy bardzo chcieli, to nie ma szans, aby zawsze była pogodna aura. Ma to również niebagatelny wpływ na kondycję mebli ogrodowych, które często są narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. I mowa tu nie tylko o deszczu i promieniach słonecznych, ale i przymrozkach - to wszystko sprawia, że materiał, z jakiego wykonane są meble, szybko ulega zniszczeniu. I dotyczy to praktycznie każdego materiału, także drewna - nawet najtwardszego, najmocniejszego i dokładnie zakonserwowanego. Padający na nie deszcz powoduje, że zaczyna się zniekształcać i niszczyć. Jeśli chcemy tego uniknąć, ciesząc się z dobrej kondycji mebli ogrodowych, warto zainwestować w pokrowce oferowane w Bricomarche. Pokrowce na meble ogrodowe uchronią je przed zniszczeniem, dzięki czemu mimo upływu lat pozostaną w dobrej kondycji. W Bricomarche oferowane są pokrowce o różnorodnych rozmiarach, małe, na przykład pokrowce na krzesła ogrodowe, ale też ogromne płachty mogące przykryć kilka mebli. Dostępne są specjalne pokrowce na leżaki ogrodowe, pokrowce na fotele ogrodowe, ale też inne, jak pokrowce na huśtawki ogrodowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, mocne i solidne zapewniają doskonałą ochronę. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju posiadasz meble, w Bricomarche znajdziesz odpowiedni typ pokrowca ochronnego ma meble ogrodowe.


Pokrowce na stół, krzesło, a nawet huśtawkę

Nic tak nie poprawia humoru jak spotkanie z rodziną lub znajomymi w pięknych okolicznościach przyrody. Cudowna temperatura, miło grzejące słońce i dobra atmosfera - to przepis na udane popołudnie! Nie może też oczywiście zabraknąć pysznego jedzenia, które rządzi na stole. Stół to podstawowy mebel ogrodowy, o który szczególnie trzeba zadbać. Pokrowce na stół ogrodowy sprawdzają się tu idealnie, bo ochraniają go maksymalnie, przedłużając jego żywotność. W Bricomarche dostępne są pokrowce w różnych kształtach i rozmiarach, okrągłe, prostokątne, większe i mniejsze, więc bez problemu znajdziesz produkt, który zabezpieczy Twój stół. Oferowane są nie tylko pokrowce, ale i ceraty, jakie nie tylko perfekcyjnie przykryją stół, ale sprawią też, że będzie się on prezentował niezwykle elegancko. To atrakcyjny wizualnie rodzaj obrusu, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. W sprzedaży są ceraty, bieżniki i tkaniny ceratowe o różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz dopasować odpowiedni materiał zgodny z wybranym stylem aranżacyjnym. To samo powiemy o pokrowcach na fotele ogrodowe, które można dopasować do różnych siedzisk, zarówno gdy mowa o ich rozmiarze, jak i kształcie. Warto wybrać pokrowiec, pod którym zmieszczą się wszystkie krzesła. Równie istotną rolę pełnią inne rodzaje pokrowców, na przykład na huśtawkę ogrodową, zwłaszcza że to konstrukcja dość duża, więc trudno ją przechowywać w pomieszczeniu. Jej znaczne rozmiary, a także spora waga nie tylko utrudniają jej magazynowanie w okresie jesiennym i zimowym, ale też ciężko się ją przestawia i przenosi. Łatwo dopasować pokrowiec na huśtawkę ogrodową, bo dostępne są w różnych wymiarach, dopasowanych do rodzaju huśtawek.


Pokrowiec na meble ogrodowe - funkcjonalne zabezpieczenie i nienaganna prezencja

Pokrowce na meble balkonowe mają różnorakie zastosowania, zapewniając ochronę przed wszystkimi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, mrozem, wilgocią i nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki nim nie musimy chować do pomieszczenia mebli na zimę, co często stanowi problem z racji braku miejsca na tak duże przedmioty. Wystarczy je przykryć, używając do tego celu wysokiej jakości pokrowca i mieć pewność, że nic im nie będzie, mimo mrozu i śniegu. Stanowią też idealne zabezpieczenie przed różnego typu zabrudzeniami i uszkodzeniami, zapewniając dłuższą żywotność zestawów tarasowych, ich lepszy wygląd i kondycję na lata. Są nie tylko bardzo trwałe, solidnie wykonane i estetyczne, ale też łatwe w użytkowaniu, ponieważ zakłada się je i zdejmuje w prosty, szybki sposób. Wystarczy po prostu nałożyć pokrowiec na mebel ogrodowy, a następnie ściągnąć znajdujący się w dolnej części sznurek. Jest też bezproblemowy w przechowywaniu, bo zajmuje małą ilość miejsca. Nie ulega wątpliwości, że warto zainwestować w pokrowce przeciwdeszczowe na meble ogrodowe, jeśli zależy Ci na ich doskonałej kondycji, trwałości i nienagannej prezencji. Żeby jednak dopasować odpowiedni pokrowiec do potrzeb, powinieneś zwrócić uwagę na najważniejsze czynniki. Pierwszym i praktycznie najważniejszym jest materiał - musi być solidny, odporny (na warunki atmosferyczne, zabrudzenia, uszkodzenia) i bardzo wytrzymały. Dostępne są pokrowce wykonane z różnych materiałów: poliestru, polietylenu oraz tkanin impregnowanych akrylem. Wszystkie bez wyjątku cechują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, wykazując dużą odporność na rozdarcia. Oczywiście, im lepszy materiał, tym większe zadowolenie z jego użytkowania i to przez wiele sezonów. Pamiętaj jednak, że choć materiał jest kluczowy, gdyż w wielkim stopniu decyduje o tym, czy pokrowiec dobrze odegra swoją rolę, to należy też ocenić inne aspekty. Jakie?


Zwróć uwagę na te czynniki!

Ważne, aby pokrowiec zapewniał możliwość przymocowania go do nóżek mebli, co eliminuje ryzyko porwania go na przykład przez silniejsze podmuchy wiatru. Inną istotną sprawą jest informacja, do jakiego rodzaju mebli przeznaczony jest dany pokrowiec. Sprawdźmy etykietę pokrowca, dowiadując się, co na ten temat mówi producent. Trzeba też się dowiedzieć, czy pokrowiec można stosować przez cały rok, czy tylko w czasie wiosenno-letniego sezonu. Dobrze też sprawdzić, czy pokrowce można prać w pralce. Przed kupnem interesującego Cię pokrowca, przekonaj się też, czy jego zakładanie i zdejmowanie nie sprawi za dużych trudności.


Nim kupisz pokrowiec - jakie pytania sobie zadać?

Wiesz już, na jakie kwestie zwrócić uwagę, wybierając pokrowiec na meble ogrodowe, dzięki czemu łatwiej Ci będzie ocenić, czy interesujący produkt jest rzeczywiście warty zainteresowania. Przed kupnem też dobrze zadać sobie kilka kluczowych pytań. Odpowiadając na nie, zdefiniujesz dokładnie, w jaki pokrowiec powinieneś zainwestować. Do jakiego rodzaju mebli przeznaczony jest pokrowiec - drewnianych, żeliwnych, rattanowych, plastiku, technorattanu itp. Tak samo ważne jest zadania sobie pytania, z jakiej tkaniny został wykonany pokrowiec - poliestru, folii, polietylenu, wzmocnionego PCV, materiału impregnowanego akrylem czy może z odporną na rozdarcia tkaniną PE? Kolejne kluczowe pytania: czy pokrowiec można używać przez cały rok, czy tylko w najcieplejszym okresie? Czy pokrowiec jest elastyczny i nie sprawia trudności jego nałożenie i ściągnięcie? Czy jest łatwy w czyszczeniu?


Poznaj wszystkie zalety pokrowców na meble ogrodowe!

Wspomnieliśmy już o tym, że głównym przeznaczeniem pokrowców, a jednocześnie ogromną zaletą jest to, że chronią one przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Pamiętaj jednak, że mają one więcej silnych stron, o jakich warto wspomnieć. Pokrowce zabezpieczają meble ogrodowe także przed powstawaniem grzybów i pleśni, które szybko się rozwijają, gdy panuje wysoka wilgotność. Meble drewniane zyskują też tu dodatkową ochronę przed puchnięciem i rozwarstwieniem się materiału. Dzięki pokrowcom meble ogrodowe zawsze będą czyste, nie ma więc obawy, że pozostaną na nich pozostałości opadów różnego rodzaju, nie ma też ryzyka ingerencji zwierząt, na przykład ptasich odchodów. Niektóre materiały, jak drewno są podatne na odbarwienia. Korzystając z pokrowców, zniwelujesz to zagrożenie, a Twoje meble pozostaną w dobrej kondycji. No i oczywiście - pokrowce nie pełnią tylko funkcji typowo ochronnej, ale też estetyczną. Wystarczy dobrać idealny, pasujący do stylu Twojego ogrodu kolor, wzór i kształt pokrowca!


W Bricomarche każdy znajdzie idealnie dopasowany pokrowiec. Wybierając go, zastanów się najpierw, jakiej wielkości powinien być. Możesz kupić pokrowiec na stół i krzesła ogrodowe osobno bądź jako jeden wspólny o zdecydowanie większym rozmiarze. To drugie rozwiązanie jest szczególnie wskazane na tarasach, balkonach czy altanach, ale też wszędzie tam, gdzie stół ma standardowy wymiar, a w zestawie jest tylko kilka krzeseł. Jeśli masz więcej przestrzeni, lepiej wybierz osobne pokrowce. Dzięki temu, że każdy z nich jest dopasowany do mebla, chroni je lepiej. Na jaki materiał się zdecydować? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób, wybierając pokrowiec na meble ogrodowe. Najczęściej stosowane są pokrowce z poliestru z dodatkiem poliuretanu, co nie dziwi, gdyż z jednej strony chronią meble praktycznie przed wszystkim szkodliwymi czynnikami, z drugiej - ich cena nie jest wygórowana.

Powiadom o dostępności