Meble ogrodowe dla dzieci

Pokaż na stronie

34 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Kształt blatu prostokątny
Materiał tworzywo sztuczne
Kształt blatu prostokątny
Materiał tworzywo sztuczne
Kształt blatu prostokątny
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Udźwig 35 kg
Materiał plastik
Udźwig 35 kg
Materiał plastik
Udźwig 35 kg
Materiał plastik
Udźwig 35 kg
Materiał plastik
Udźwig 35 kg
Kształt blatu prostokątny
Materiał plastik
Kształt blatu prostokątny
Materiał plastik
Kształt blatu prostokątny
Materiał plastik
Kształt blatu prostokątny
Materiał plastik
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał metal, poliester
Udźwig 30 kg
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał metal, poliester
Udźwig 30 kg
Materiał stal, tekstylia, tworzywo
Skład zestawu stół, 2 krzesła, parasol
Materiał stal, tekstylia, tworzywo
Skład zestawu stół, 2 krzesła, parasol
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dzieci, nawet pomimo obecności ogrodu, mogą się bardzo nudzić podczas wolnych dni. Z tego powodu warto zainwestować w meble ogrodowe dla dzieci, dzięki którym maluchy będą miały o wiele więcej okazji na zorganizowanie sobie ciekawej zabawy. Takie stoliki i krzesła dla dzieci można wykorzystać również na wiele innych sposobów. Przydadzą się podczas imprezy rodzinnej albo przyjęcia zorganizowanego specjalnie dla maluchów. Dodatkowo będą też przydatne na czas odpoczynku od zabawy i na przykład przekąsek albo deseru. Można na nich ustawić napoje i pokrojone warzywa czy owoce.


Wszystkie oferowane w sklepie Bricomarche.pl meble ogrodowe przeznaczone dla dzieci mają ciekawy styl i atrakcyjny design. Dzięki temu stoliki i krzesła dla dzieci podobają się najmłodszym. Mogą mieć one formę wygodnych, składanych krzesełek czy leżaków, jak również zestawów ze stolikiem i parasolem. Meble ogrodowe dla dzieci to również wielofunkcyjne stoliki, które można wykorzystać do interaktywnej zabawy w gronie rówieśników.


Dziecięce meble ogrodowe – nowy wymiar przestrzeni dla Twojego malucha

Przepiękny ogród to nie tylko fantastycznie wypielęgnowane i kwitnące kwiaty, równo ostrzyżona trawa czy niebanalne elementy dekoracyjne. Najlepszy ogród to miejsce, gdzie każdy domownik czy gość czuje się swobodnie i sympatycznie, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Ta żelazna zasada dotyczy również dzieci, które powinny cieszyć się przestrzenią oraz piękną pogodą, a w razie chęci odpoczynku – powinny mieć taką możliwość, na równi z dorosłymi. W ofercie Bricomarche znajdziesz meble ogrodowe dla dzieci, które pomogą maluchom w rozwijaniu swojej kreatywności i (w razie potrzeby) ułatwią im czas na odpoczynek po intensywnej zabawie.


Co powinno mieć dziecko w ogrodzie? Przede wszystkim miejsce, które może wykorzystać na swoje zabawy. Wytyczenie odpowiedniego obszaru jest bardzo cenne, gdyż tam maluch będzie czuł się swobodnie i bezpiecznie. Nie powinny być na nim żadne narzędzia, leżaki ogrodowe czy podobne elementy. W strefie zabaw mogą być dodatkowe akcesoria takie jak piaskownice, huśtawki czy domki z drewna, materiału lub z tworzyw sztucznych. Warto mieć także dziecięce meble ogrodowe. To istotna część, która będzie nie tylko świetnym narzędziem do zabawy, ale też możliwością odpoczynku w razie potrzeby – na równi z dorosłymi.


Piękny ogród – jak go urządzić?

Właśnie pamiętając o dziecku należy urządzać swój wymarzony ogród. Mały człowiek jest jego istotnym użytkownikiem i trzeba dać mu strefę dla przejścia przez okres swoich swobodnych przygód. Pamiętaj o tym przy projektowaniu odpowiedniego ogrodu. A co jeszcze warto wziąć pod uwagę w trakcie planowania zagospodarowania danego obszaru na działce?


Zwróć uwagę na to, że najważniejsza kwestia dotycząca ogrodu to porządek. Nie chodzi oczywiście o to, aby przestrzeń wyglądała tak, jak z katalogów. Nie musisz wchodzić w wymuskaną, wręcz pedantyczną sferę. Kluczowa jest organizacja. Miejsce na narzędzia powinno być dokładnie wytyczone i wszelkie grabie, szpadle czy siewniki powinny pozostać na swoim miejscu po zakończeniu pracy. Wytyczaj też określone rabaty kwiatowe, które dobrze jest oznaczyć dookoła działki, tak aby centralna część miała walory użytkowe.


Zaopatrz się w odpowiedni zestaw mebli. Te powinny być odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych, w tym opadów. Dobrze postawić na trwałe egzemplarze, które wytrzymają wieloletnią, intensywną eksploatację na zewnątrz. Zwróć uwagę na wygląd i kwestie użytkowe umeblowania – krzesła mają być wygodne, aby pozwoliły Ci się zrelaksować po pracy czy w trakcie urlopu. Stół ma z kolei ułatwić organizację wspólnych, rodzinnych chwil na ognisku czy grillu i dać każdemu przestrzeń do spożywania posiłków. Obok takiego stołu ustaw stoliki z krzesełkami dla dzieci do ogrodu, dzięki czemu maluchy będą czuły się w pełni komfortowo.


Jeżeli chodzi o ten element, to w ogrodzie wysiej trawę o mocnych korzeniach i strukturze, aby zabawa i chodzenie po trawniku nie było dla niego zbyt dużym obciążeniem. Nie warto traktować bowiem trawy jako elementu ozdobnego, a użytkowego właśnie – szczególnie, kiedy w domu są dzieci. Wyznacz też miejsce, gdzie zwykle stoi grill i ustaw ogrodowe wyposażenie, a w przypadku, gdy masz maluchy – również wspomniane stoliki z krzesełkami dla dzieci do ogrodu, aby te mogły kosztować grillowanych potraw razem z dorosłymi.


O dzieciach nie wolno zapominać również przy gospodarowaniu przestrzeni. Miejsce do zabaw urządź niedaleko strefy odpoczynku dla dorosłych. W ten sposób zawsze możesz kontrolować co dzieje się u Twojego malucha. Powinno być tam czysto i bezpiecznie. Miejsce do zabaw należy przygotować z daleka od kompostu, kwiatów, które mogą być trujące i (o czym wspomnieliśmy wcześniej) narzędzi. A co powinno być w kąciku dla dzieci?


Poza huśtawką czy piaskownicą, warto dać dziecku duże elementy do zabawy. Tutaj możemy wskazać np. dziecięce meble ogrodowe w postaci wielofunkcyjnego stolika. Czym charakteryzuje się taka zabawka? Wyposażony w takie akcesoria jak m.in. sitko, kubek czy foremka pozwala na zwiększenie kreatywności dzieci w trakcie zabawy. To element przeznaczony do zabawy z piaskiem, do układania różnych form. Jest odporny na działanie promieni słonecznych, wykonany z bezpiecznych dla dzieci elementów i pokryty ekologicznymi farbami. Takie stoliki znajdziesz w asortymencie Bricomarche.


Świetne będą też meble ogrodowe dla dziecka w formie zestawu składającego się z wygodnych, materiałowych krzeseł o niskim profilu i komfortowym oparciu oraz dodanym do nic stoliku wraz z parasolem osłaniającym przed słońcem. Tego typu zestaw pełni wiele istotnych ról. Przede wszystkim daje maluchowi bezpieczne miejsce do odpoczynku w razie potrzeby. Bajkowe malowanie zachęca też dzieci do korzystania z mebli. Często młodzi odkrywcy korzystają z mebli jako elementów zabawy. Warto o tym pamiętać!


Jakie meble ogrodowe warto mieć wokół siebie?

Przedstawiliśmy już pokrótce w jaki sposób należy urządzić piękny, ale też użytkowy ogród. Teraz skupmy się dokładnie na meblach dla dorosłych. Jakiego rodzaju elementy warto posiadać na swojej zewnętrznej, działkowej przestrzeni?


Przede wszystkim konieczne są krzesła. Te muszą być trwałe i wygodne. Najlepiej jeżeli są wykonane z metali nierdzewnych lub odpornych na złamanie tworzyw sztucznych. Pamiętaj, że krzesła ogrodowe poddawane są dość sporym obciążeniom i umiejscowione są często na nieutwardzonej powierzchni trawnika. Z tego względu warto spojrzeć na ich solidność. Jeżeli chodzi o wygodę to możesz wybrać krzesła z materiałowym siedziskiem, ale też ze specjalną poduszką. Co istotne, na podobnej zasadzie wybiera się meble ogrodowe dla dzieci. Krzesła z takich zestawów dla maluchów także powinny być trwałe i komfortowe.


Drugi element to stół. Dostosuj wymiar do swojej rodziny. Dobrze, jeżeli jest stosunkowo lekki, aby w razie potrzeby można było go przestawić. W swoim ogrodzie postaw też leżaki, które pozwolą na efektywne chwile relaksu oraz parasole do ochrony przed słońcem lub niewielkim deszczem. To wszystko wpływa na komfort korzystania z ogrodu – dla dzieci i dorosłych.


Oczywiście, konieczne jest urządzenie także miejsca z meblami dla dzieci. Jakiego rodzaju zestawy ogrodowe dla dzieci należy mieć w ogrodzie i co warto o nich wiedzieć?


Meble ogrodowe dla dzieci – czym są?

W poprzedniej części tekstu wspomnieliśmy już trochę o meblach adresowanych dla dzieci. Teraz przedstawimy ich możliwości, funkcje i warianty. Istnieje wiele różnych zestawów i akcesoriów, a każde z nich wypełnia inną sferę potrzeb malucha.


Meble ogrodowe dla dziecka to tak naprawdę mini wersje rzeczy dla dorosłych. Dziecko, które posiada takie akcesoria, czuje się docenione. Na równoprawnych zasadach może zjeść posiłek lub odpocząć. Pamiętaj, że standardowe umeblowanie, które przeznaczone jest dla dorosłych użytkowników, może nie do końca pasować rozmiarowo i utrudni dziecku np. zjedzenie posiłków czy wygodne spędzanie czasu.


Poza tym meble dla dzieci na taras sprawiają, że maluch może spokojnie odpocząć czy zjeść posiłek w pobliżu rodziców. Składane krzesełka (które znajdziesz w ofercie Bricomarche) można rozłożyć niedaleko stołu ogrodowego lub leżaka, a dziecko bez problemu w nim zaśnie. Miękkie podłoże sprzyja relaksowi i nabieraniu sił do dalszej zabawy.


W jaki sposób dobrać dziecięce meble ogrodowe?

Istnieje kilka aspektów, które pozwolą Ci znaleźć odpowiednie meble dla dzieci do ogrodu. Warto uwzględnić wszelkie potrzeby małego człowieka, aby był on zadowolony ze sprezentowanego zestawu. To w końcu dziecko będzie korzystać z tych elementów.


Zacznijmy od tego, że zestawy ogrodowe dla dzieci koniecznie muszą być dostosowane do wzrostu i wieku użytkownika. Oznacza to, że dla najmłodszych musisz wybrać niskie, małe elementy. Z kolei starsze dzieci mogą siedzieć już na wyższych krzesłach i przy wyższym stole. Wysokość i szerokość mebli ogrodowych znacznie wpływa na komfort korzystania z nich – warto mieć to na uwadze!


Poza wymiarem ważne są barwy. Akcesoria ogrodowe dla dzieci są malowane w różne wzory i kolory. Dobierz elementy zgodnie z preferencjami swojego dziecka. Możesz mu nawet pokazać różne warianty, aby wybrało ten, który podoba mu się najbardziej. W asortymencie Bricomarche znajdziesz elementy ze zwierzętami czy kwiatkami, przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. To początek niesamowitej przygody!


Zwróć uwagę również na kwestie użytkowe. Meble ogrodowe dla dzieci z parasolem to nie tylko świetne elementy do zabawy, ale też ochrona dla maluchów. Parasol zabezpieczy przed słońcem i osłoni dziecko przed ewentualnym udarem słonecznym lub poparzeniami. Zapewni też delikatny chłód w bardzo gorące dni.


Wybierając meble dla dzieci do ogrodu, sprawdź, z jakich elementów zostały wykonane, czy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jaką farbą są pokryte. Możesz sprawdzić też. czy mają możliwość składania (dzięki temu zabierzesz je ze sobą na wakacje). Zwróć uwagę też na ciężar danego egzemplarza. Dziecięce mebelki ogrodowe powinny być dość lekkie, aby nie zrobiły dziecku krzywdy!


Zestawy ogrodowe dla dzieci z Bricomarche – zobacz naszą ofertę

Bricomarche ma różnego rodzaju akcesoria ogrodowe dla dzieci. Znajdziesz u nas meble w formie zabawek (stołów), które świetnie sprawdzą się jako dodatek do piaskownicy. Poza tym mamy też krzesła składane lekkie (przypominające piłkę do nogi, kraba czy kwiaty) oraz w pełni wyposażone zestawy ze stołem, częściami do siedzenia i parasolem.


Mamy meble dla dzieci na taras, które przeznaczone są do wykorzystania dla starszych. To charakterystyczne, lekkie i bezpieczne plastikowe krzesła, a także stoły o różnych wymiarach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego dziecka.


Pamiętaj, że wszystkie meble ogrodowe dla dzieci z parasolem i bez spełniają normy bezpieczeństwa i pochodzą od najlepszych producentów. Dzięki temu jako rodzic możesz mieć pewność, że spełnią swoją rolę, przetrwają nawet najbardziej intensywną zabawę i nie będą w żadnym stopniu zagrożeniem dla zdrowia i życia malucha.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.