Bramy garażowe i akcesoria do bram

Pokaż na stronie

5 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ uchylna
1189 00 szt.
Typ podłogowy
Typ ścienny
Typ uchylna
Typ uchylna
10 20 50 100 Ofert na stronie

Praktyczny garaż to pożądane pomieszczenie dla każdego posiadacza samochodu. Zapewnia nie tylko ochronę karoserii, ale również wpływa na wydłużenie użytkowania podzespołów i niektórych elementów wyposażenia, na przykład akumulatorów. Bramy garażowe mają kilka ról. Z jednej strony chronią wnętrze przed wejściem osób trzecich czy kradzieżą wyposażenia i samochodu. Z drugiej zapewniają dodatkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Z tego powodu bramy garażowe stanowią podstawowy element wyposażenia każdego garażu.


Niemniej ważne są akcesoria do bram garażowych, dostępne w sklepie Bricomarche.pl. Ich rolą jest na przykład ułatwienie obsługi danej bramy jako ogrodzenia, ale nie tylko. Niektóre elementy wyposażenia sprawdzają się wewnątrz. Są to na przykład akcesoria do bram garażowych, które umożliwiają bezpieczne otwarcie drzwi bez ryzyka uszkodzenia karoserii o ścianę, zwłaszcza w wąskich garażach. Przydatne są również elementy blokujące dojazd do przodu garażu, dzięki którym zawsze wiadomo, do jakiego momentu należy wjechać, aby było to bezpieczne dla otoczenia.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.