Domki ogrodowe i altany

Pokaż na stronie

16 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary zewnętrzne 128 x 94 x 196 cm
Materiał drewno sosnowe
Metraż 1,95 m²
Wymiary zewnętrzne 194 x 147 x 219 cm
Materiał polipropylen
Wymiary zewnętrzne 132 x 71,5 x 113,5 cm
Materiał polipropylen
Wymiary zewnętrzne 132 x 71,5 x 113,5 cm
Materiał polipropylen
Metraż 2,2 m²
Wymiary zewnętrzne 130 x 192 x 198 cm
Materiał drewno sosnowe, suszone
Metraż 6,55 m²
Wymiary zewnętrzne 335 x 310 cm
Materiał sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Wymiary produktu 240 x 125 x 173 cm
Materiał drewno sosnowe
Wymiary produktu 60 x 182 x 179 cm
Materiał drewno sosnowe
Metraż 2,84 m²
Wymiary zewnętrzne 160 x 120 x 200 cm
Materiał drewno sosnowe
Wymiary produktu 80 x 90 x wys. 200 cm
Materiał drewno
Metraż 2,78 m²
Wymiary zewnętrzne 230 x 164 x 214 cm
Materiał drewno
Wymiary produktu 500 x 304 x 229 cm
Materiał sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Wymiary produktu 379 x 285 x 232 cm
Materiał sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Wymiary produktu 175 x 226 x 250,5 cm
Materiał sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Wymiary produktu 400 x 226 x 250,5 cm
Materiał sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych
Wymiary produktu 314 x 340 x 256 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

W sklepie Bricomarche znajdziesz unikalne domki drewniane ogrodowe i altany ogrodowe. Nasza architektura ogrodowa drewniana została wykonana z najwyższej jakości materiału – wysokogatunkowego drewna, które zostało odpowiednio zabezpieczone i zaimpregnowane. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymałe i niezawodne. Przez długi czas nie wymaga też dodatkowej impregnacji i malowania. Nawet intensywny deszcz lub mróz nie zniekształca powierzchni drewna i nie powoduje uszkodzeń. Nasze domki drewniane ogrodowe można wykorzystać do różnych celów. Oferujemy typowe składziki narzędziowe, domki dla dzieci, drewutnie, a nawet specjalny, drewniany wychodek. Proponujemy domki drewniane ogrodowe o różnych wymiarach i parametrach, a także o różnym stopniu zabudowania. W sklepie Bricomarche znajdziesz też funkcjonalne altany, które mogą stanowić fantastyczne miejsce do wypoczynku i letniego grillowania. Zapewnią cień i schronienie przed kiepską pogodą – deszczem lub zbyt silnym słońcem. Zapraszamy do zakupu w sklepie Bricomarche.


Domki ogrodowe – praktyczne i estetyczne

Ogród jest doskonałym miejscem do wypoczynku o każdej porze roku. Stanowi miejsce, w którym każdy miłośnik hodowli roślin znajdzie duże pole do popisu. Aby utrzymać ogród w doskonałym stanie, musisz regularnie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne. Do tego będziesz potrzebować wielu narzędzi. Po skończonej pracy dobrze jest odpocząć na leżaku czy hamaku, który rozwiesisz pomiędzy drzewami. W ogrodzie tyle rzeczy się przydaje, jednak gdzie je wszystkie pomieścić?
W kategorii tej znajdziesz praktyczne domki ogrodowe, w których możesz przechowywać wszelkie narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, składane leżaki i wszystko to, co będzie Ci potrzebne podczas pracy w ogrodzie czy odpoczynku. Zamiast przechowywać to wszystko w domu lub garażu – wykorzystaj do tego domki ogrodowe, które możesz ustawić w każdym wolnym miejscu w ogrodzie. Dzięki temu będziesz miał niezbędne przedmioty zawsze pod ręką. Nieustanne wyciąganie ciężkiej kosiarki z piwnicy może być kłopotliwe. Zamiast tego przechowuj ją w domku ogrodowym i nie dodawaj sobie pracy podczas każdego koszenia trawnika.
W tej kategorii znajdziesz mniejsze lub większe drewniane domki o różnym przeznaczeniu. Wszystkie wykonane są z zaimpregnowanego drewna, dzięki czemu bez wcześniejszego przygotowania możesz postawić je w swoim ogrodzie. Tak zabezpieczone drewno będzie odporne na deszcz, mróz i słońce. Z czasem możesz powtórzyć impregnację lub zabezpieczyć je innym preparatem. W ten sposób drewniane domki mogą przez wiele lat ozdabiać Twój ogród i dawać Ci niezbędną przestrzeń do przechowywania.
Wszelkie domki dostępne w tej kategorii przygotowane są do samodzielnego składania. W zestawie znajdziesz niezbędne elementy montażowe, zawiasy, zamki na kłódkę czy śruby. Z łatwością samodzielnie złożysz swoją altanę na narzędzia czy domek dla dzieci. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych narzędzi ani chemii budowlanej. Dach każdej konstrukcji jest już zabezpieczony, zatem nie będziesz musiał dodatkowo kłaść papy na dach, aby zabezpieczyć go przed przeciekaniem.

Niezbędne na każdej działce – domki narzędziowe

Oprócz kosiarki w każdym ogrodzie, w którym rosną drzewa i krzewy lub inne rośliny, będziesz potrzebował kilku narzędzi ogrodniczych. Za ich pomocą przytniesz krzewy wiosną, wykopiesz ziemię pod uprawę warzyw czy nowe sadzonki roślin. Wszelkie szpadle, sekatory czy rękawice ogrodowe warto trzymać w ogrodzie, aby za każdym razem nie chodzić do piwnicy czy garażu. Do ich przechowywania przydadzą Ci się domki narzędziowe, które możesz ustawić pod płotem w ogrodzie lub w innym ustronnym miejscu. Drewniana konstrukcja zleje się z otaczającą ją roślinnością.
Domki narzędziowe wyposażone są w drzwi z zakładką, którą możesz zabezpieczyć kłódką. W ten sposób zwiększysz bezpieczeństwo domku i unikniesz kradzieży narzędzi ogrodniczych czy innego sprzętu. Niektóre modele mają niewielkie okienko zwiększające wentylację zabezpieczone przeźroczystą pleksą. Okno to przepuszcza promienie słoneczne, dzięki czemu łatwiej odnajdziesz potrzebne w danej chwili narzędzie. Nie będziesz musiał przekopywać ogrodu, aby położyć kable pod oświetlenie w altance.
W kategorii tej znajdziesz także drewutnie do przechowywania drewna do kominka. Z kolei na działkach rekreacyjnych pozbawionych kanalizacji sprawdzi się drewniany wychodek. Dzięki niemu będziesz mógł komfortowo korzystać z toalety. Do jego założenia należy jedynie wykopać dół na szambo.

Gwarancja doskonałej zabawy – domki dla dzieci

Dzieci uwielbiają bawić się w ogrodzie. Aby zapewnić im doskonałą zabawę, postaw w nim domki dla dzieci. Konstrukcje te oprócz odpowiedniego zadaszenia, drzwi i okien mają także wiele ciekawych dodatków, które urozmaicają zabawę i dostarczają mnóstwa emocji.
Domki dla dzieci dostępne w tej kategorii mogą być wyposażone w plastikową zjeżdżalnię. Jest ona dostosowana do potrzeb najmłodszych i w pełni bezpieczna. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, wykazuje odporność na warunki atmosferyczne i nie nagrzewa się na pełnym słońcu, co zmniejsza ryzyko poparzenia. Inne modele domków mają werandę z ławeczką czy ścianę wspinaczkową i drabinkę. Domek w ogrodzie może zastąpić dziecku niejeden plac zabaw.
Okna w domkach dla dzieci zabezpieczone są przeźroczystą pleksą, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że podczas zabawy potłucze się i zrani dziecko. Każdy domek ma niezbędne certyfikaty dopuszczające go do użytku przez dzieci.

Jak wykorzystać altany ogrodowe?

Altany ogrodowe znajdą swoje zastosowanie w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej. Dzięki nim opieka nad terenem zielonym będzie wygodniejsza. Posłużą Ci także do zwiększenia komfortu odpoczynku całej rodziny.
Dzięki altanom z możliwością zamknięcia zyskujesz dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi ogrodowych i sprzętu. Oszczędzasz tym samym miejsce w garażu czy piwnicy. Ponadto przechowywane narzędzia będziesz miał pod ręką, co zaoszczędzi także Twoje siły na nieustannym przynoszeniu i zanoszeniu niezbędnych akcesoriów.
Altany ogrodowe są stabilne i odpowiednio zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Położna na górze papa zabezpiecza dach przed przeciekaniem nawet podczas intensywnego deszczu. Wszystko to sprawia, że zyskujesz odpowiednie miejsce do przechowywania swoich narzędzi. Możesz wyposażyć altanę w wygodne regały, szuflady czy haczyki, dzięki czemu zwiększysz porządek wśród swoich narzędzi i szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Altany i domki posłużą Ci także do zwiększenia komfortu odpoczynku na działce. Zapewnisz dzięki nim miejsce do spełniania potrzeb fizjologicznych czy zastąpisz nimi plac zabaw dla dzieci. Możesz przyjechać na swoją działkę z dziećmi na cały dzień i nie martwić się, że będą się nudzić. Domki zapewnią im wiele możliwości zabawy. Mogą stać się poszukiwaczami przygód z własną bazą, do której będą miały dostęp jedynie członkowie grupy. Własne miejsce do zabaw jest dla dzieci niezwykle ważne i rozwija ich wyobraźnię. Drewniany domek z pewnością zapewni im godziny doskonałej zabawy.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.