Pochodnie, lampiony i latarenki ogrodowe

Pokaż na stronie

162 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał granit
Materiał granit
Materiał granit
Materiał granit
Materiał blacha stalowa ze szklanym kloszem
Materiał blacha stalowa ze szklanym kloszem
Materiał bambus
Materiał bambus
Materiał bambus
Materiał bambus
Materiał bambus
Materiał olej
Materiał olej
Materiał olej
Materiał olejek
Materiał olejek
Materiał drewno sosnowe
10 20 50 100 Ofert na stronie

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne pochodnie ogrodowe, lampiony ogrodowe oraz latarenki ogrodowe, które pomogą oświetlić Twój ogród o każdej porze roku. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę akcesoriów dekoracyjno-oświetleniowych wykonanych z wytrzymałych materiałów i z różnym źródłem światła – od świec po oświetlenie LED. Zapraszamy!

Wyczaruj magiczny blask w swoim ogrodzie

Oświetlenie ma nie tylko praktyczne zastosowanie. To również wyjątkowa dekoracja ogrodowa. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór urządzeń, które nadadzą blasku przydomowej przestrzeni. Na stronie Bricomarche znajdują się zarówno elementy wiszące, jak i stojące, wykonane z różnych tworzyw. Oferujemy m.in. pochodnie ogrodowe ceramiczne oraz latarenki do ogrodu drewniane. Ciekawy efekt wizualny zapewnią również metalowe lampiony ogrodowe ze świecą w orientalnym wzorach. W sprzedaży posiadamy także lampion solarny oraz lampiony bambusowe. Sprawdź nasze produkty i wybierz te, które pasują do Twojego ogrodu!

Jak zaplanować oświetlenie tarasu i ogrodu?

Przydomowa przestrzeń ogrodu może stanowić niezwykle wygodne, funkcjonalne i efektowne pod względem wizualnym miejsce relaksu. Wystarczy zadbać o właściwą aranżację. Poza kompletem mebli niezbędne jest również oświetlenie, które pozwoli celebrować wspólne chwile w gronie najbliższych, nie tylko za dnia, ale także po zmierzchu. Choć oprawy elektryczne mogą to zagwarantować, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo użytkowników podczas przemieszczania się, warto rozważyć także inne rozwiązanie. Efektowne lampiony i latarenki nadadzą takiej przestrzeni niepowtarzalny klimat. Mogą zagościć na tarasie, balkonie, w altanie albo zostać ustawione wprost na gruncie na terenie ogrodu. Do aranżacji zewnętrznych wprowadzane są w wersji solo, w zestawach po kilka sztuk albo jako uzupełnienie oświetlenia elektrycznego.

Jakie mają zalety? Lampiony wprowadzają do kompozycji przyjemne, ciepłe światło. Subtelnie oświetlają przestrzeń, stwarzając w miejscu wypoczynku klimatyczny nastrój. Świetnie realizują się w roli oświetlenia budującego romantyczne tło podczas spotkań we dwoje. Pozwalają obserwować otoczenie w blasku palącego się płomienia i stwarzają odpowiednią atmosferę do długich, wieczornych rozmów. Ich zróżnicowana stylistyka pozwala na tworzenie spójnych pod względem wizualnym kompozycji i dopasowanie oświetlenia do reszty wystroju. Mogą przybierać przeróżną formę, a do ich produkcji stosuje się zróżnicowane materiały. W Bricomarche dostępne są lampiony wykonane z tworzywa, metalu oraz wikliny. Każdy z modeli na swój sposób dodaje aranżacji uroku i stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny.

Lampiony i latarenki mogą oświetlać przestrzeń płomieniem świecy, a w przypadku modeli solarnych przy pomocy światła sztucznego. Te, w których umieszcza się świece, mogą zostać wykorzystane do odstraszania insektów. Wystarczy zastosować świece zapachowe. Co więcej, świetnie sprawdzą się nie tylko w roli dekoracji tarasu, balkonu i ogrodu, ale również wnętrza domu. Ustawione w salonie wprowadzą do wystroju przyjemny klimat.

Sposób na efektowne i funkcjonalne światło w miejscu wypoczynku

Inną alternatywą dla oświetlenia takiej przestrzeni są lampy naftowe. Nieprawdą jest, że takie oświetlenie odeszło dawno do lamusa. Dziś, gdy w pomieszczeniach mieszkalnych panuje elektryczność, ma do spełnienia bardzo ważne zadanie w ogrodach. Realizuje się tam jako ciepłe i przyjemne w odbiorze oświetlenie, które pomaga zrelaksować się podczas wieczornego odpoczynku na świeżym powietrzu. Co je wyróżnia na tle innego oświetlenia? – Z pewnością design. Lampy naftowe poza możliwością oświetlenia ogrodu, tarasu i balkonu, spełniają jeszcze jedno ważne zadanie. Stanowią niezwykłą dekorację, która świetnie wpisuje się w wiele współczesnych aranżacji. Wyróżniają się minimalizmem, który dla wielu stanowi obecnie wyznacznik elegancji. A nawiązując do stylu retro, pozwalają na zbudowanie klimatycznego miejsca, który sprzyja relaksowi.

Oświetlenie zewnętrzne i pochodnie ogrodowe

To jednak nie koniec pomysłów na nastrojowe i funkcjonalne oświetlenie w ogrodzie. W Bricomarche znajdziesz o wiele więcej. Na dowód tego prezentujemy w tej kategorii pochodnie. Takie niebanalne rozwiązanie sprawdzi się nie tylko na terenie ogrodu. Gdzie jeszcze można je zastosować?

Pochodnie to świetny pomysł na oświetlenie przestrzeni, jeśli planujesz spędzić wieczór w miłym towarzystwie na plaży albo innym równie atrakcyjnym miejscu w plenerze. Doznania, jakie gwarantuje możliwość przebywania w takim otoczeniu, będzie dodatkowo potęgować światło emitowane przez płomień pochodni.

Oczywiste jest, że takie rozwiązanie sprawdzi się również w przydomowej przestrzeni. Pochodnie ogrodowe mogą zostać rozmieszczone w różnych częściach posesji, dzięki czemu oświetlą nie tylko miejsce przeznaczone do wypoczynku, ale również ogrodowe ścieżki i obszary szczególnie istotne ze względu na konieczność zapewnienia w nich światła, które zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowników. Pochodnie ogrodowe we współczesnych przydomowych aranżacjach nie są czymś oczywistym, bo zdecydowanie częściej decydujemy się na latarnie, latarenki i inne rodzaje dekoracji oświetleniowych. Tymczasem to właśnie pochodnie potrafią tworzyć bardzo urokliwą przestrzeń i budować funkcjonalne, ale zarazem oryginalne przestrzenie. Tworzony przez nie nastrój trudno porównać z czymkolwiek innym. Ich płomień daje jasne światło, rozjaśniając przestrzeń, ale też zapewniając przy tym niezwykle miłe dla oka wrażenia wizualne i wpływając na estetykę miejsca.

Dużym atutem w przypadku takiego oświetlenia jest też zróżnicowana stylistyka. Dostępne w Bricomarche ogrodowe pochodnie bambusowe cechuje wzornictwo, które doskonale współgra z elementami wykonanymi z drewna oraz wikliny. Takie oświetlenie będzie więc dobrze wyglądać w aranżacjach, które z założenia mają być przytulne i ciepłe w odbiorze. Asortyment naszego sklepu obejmuje również modele, które znacznie lepiej komponują się z elementami wystroju utrzymanymi w stylu nowoczesnym. Jako przykład można tu wspomnieć pochodnie ceramiczne. Można ustawić nie tylko na tarasie, czy przy ogrodowych ścieżkach, ale również od strony frontowej budynku w pobliżu wejścia do domu.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.