Schody strychowe, drabiny na strych

Pokaż na stronie

2 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał drewno
Rodzaj strychowe
Materiał drewno
Rodzaj strychowe
10 20 50 100 Ofert na stronie

W większości domów istnieją pomieszczenia użytkowe, które są odwiedzane stosunkowo rzadko. Należy do nich również strych, zazwyczaj przeznaczony do przechowywania rzeczy, które nie są zbyt często potrzebne. Aby się na niego dostać, potrzebne są schody strychowe. Z uwagi na rzadkie użytkowanie tej przestrzeni nie warto inwestować w konstrukcje montowane na stałe, jako że zabierają one zazwyczaj przestrzeń w korytarzu. O wiele lepiej sprawdzą się rozkładane schody i drabiny na strych.


W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy schody strychowe, które można zamontować w praktycznie każdym wnętrzu. Zostały przygotowane z trwałych materiałów, zazwyczaj drewna lub metalu albo ich połączenia. Zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność miejsca w ciągu komunikacyjnym, czyli najczęściej korytarzu w górnej kondygnacji. Drabiny na strych są niewielkie i wąskie, ale umożliwiają bezpieczne wejście na górę i zejście z powrotem. Podobnie jak okna, schody strychowe mają specjalną konstrukcję, przewidzianą tylko do użytkowania w tej przestrzeni.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.