Płyty meblowe i parapety drewniane

Płyty meblowe i parapety drewniane - stolarka Bricomarche.p

Blaty, parapety i płyty to elementy, które mają duży wpływ na ostateczny wygląd pomieszczenia. Idealnie dobrane podkreślą styl aranżacji wnętrza.

Warto pamiętać, że blat to też bardzo istotna przestrzeń robocza. Musi być zatem twardy i odporny na zarysowanie czy zniszczenie. W naszej ofercie znajdują się różnokolorowe blaty z płyty pokrytej laminatem. Poszukując ciemnego blatu, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę blatów w ciemnych odcieniach brązu, grafitu i czerni. Wśród jasnych barw dużą popularnością cieszą się blaty białe, piaskowe oraz jasnoszare ze wzorem przypominającym marmur.

Parapet to miejsce dekoracyjne, na którym umieszcza się ozdoby i kwiaty. Nie musi być szczególnie wytrzymały, choć warto, by był wykonany z materiału, który nie absorbuje wody.

Kolejną szeroką grupą produktów w tej kategorii są płyty. Płyty meblowe służą do wykonywania różnych rodzajów zabudowy oraz klasycznych półek. Ich wybór jest bardzo szeroki. Mogą być m.in. pokryte okleiną w dowolnym kolorze lub posiadać wzór przypominający strukturę dębu, klonu czy buku.

Porady

Zobacz więcej porad