Drzewka i krzewy - owocowe i ozdobne

Pokaż na stronie

197 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Odmiana Smaragd
10 20 50 100 Ofert na stronie

Piękny ogród to nie tylko zadbany trawnik i rabaty kwiatowe, ale również drzewa i krzewy. Oprócz funkcji ozdobnych pełnią one również inne role. Mogą na przykład zapewniać cień na działce, co sprzyja uprawie niektórych gatunków roślin albo umożliwia komfortową zabawę dziecku w piaskownicy. Dodatkowo drzewa owocowe i ozdobne mogą dostarczać kwiatów i owoców, które następnie można wykorzystać do jedzenia albo przygotowania przetworów i nalewek. Takie rośliny zewnętrzne to gwarancja pięknego, funkcjonalnego otoczenia domu, które przypadnie do gustu zarówno domownikom, jak i gościom.

Dostępne w sklepie Bricomarche.pl drzewa owocowe i ozdobne dostępne są w formie sadzonek w balotach lub doniczkach. Można je od razu posadzić w ogrodzie, tworząc przyjemny, zacieniony zakątek albo początek imponującego sadu. Dodatkowo krzewy obecne w asortymencie mogą służyć zarówno jako klomby, jak i źródło owoców albo zaczątek żywopłotu. Warto wybrać takie gatunki roślin, które będą dobrze rosły na danym stanowisku, co znacznie ułatwi ich uprawę.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.