Meble ogrodowe dla dzieci

Pokaż na stronie

10 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Udźwig 35 kg
Materiał tworzywo sztuczne
Kształt blatu prostokątny
Materiał tworzywo sztuczne
Kształt blatu prostokątny
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał stal
Udźwig brak danych
Materiał stal
Udźwig brak danych
Materiał stal
Udźwig brak danych
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dzieci, nawet pomimo obecności ogrodu, mogą się bardzo nudzić podczas wolnych dni. Z tego powodu warto zainwestować w meble ogrodowe dla dzieci, dzięki którym maluchy będą miały o wiele więcej okazji na zorganizowanie sobie ciekawej zabawy. Takie stoliki i krzesła dla dzieci można wykorzystać również na wiele innych sposobów. Przydadzą się podczas imprezy rodzinnej albo przyjęcia zorganizowanego specjalnie dla maluchów. Dodatkowo będą też przydatne na czas odpoczynku od zabawy i na przykład przekąsek albo deseru. Można na nich ustawić napoje i pokrojone warzywa czy owoce.

Wszystkie oferowane w sklepie Bricomarche.pl meble ogrodowe przeznaczone dla dzieci mają ciekawy styl i atrakcyjny design. Dzięki temu stoliki i krzesła dla dzieci podobają się najmłodszym. Mogą mieć one formę wygodnych, składanych krzesełek czy leżaków, jak również zestawów ze stolikiem i parasolem. Meble ogrodowe dla dzieci to również wielofunkcyjne stoliki, które można wykorzystać do interaktywnej zabawy w gronie rówieśników.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.