Leżaki ogrodowe i leżanki

Pokaż na stronie

39 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Idealne zarówno do ogrodu, jak i na taras czy balkon leżaki ogrodowe znacznie poprawiają komfort wypoczynku. Zazwyczaj składane, leżaki do ogrodu można rozstawić w dowolnym miejscu, a gdy są nieużywane - wygodnie przechować w schowku albo pod zadaszeniem. Z uwagi na odpowiednie dopasowanie materiałów leżanki ogrodowe są zwykle odporne na warunki atmosferyczne, przede wszystkim takie jak opady deszczu, działanie promieni słonecznych. Z kolei modele z grubym obiciem warto zawsze schować pod dachem w razie dłuższej nieobecności z uwagi na długie wysychanie po kontakcie z deszczówką.

Oferowane w sklepie Bricomarche.pl meble ogrodowe sprawdzą się na świeżym powietrzu. Leżaki ogrodowe można swobodnie rozstawić w ogrodzie, na działce, ale również zabrać ze sobą na wyjazd na plażę. W ofercie dostępne są przede wszystkim leżanki ogrodowe z opcją regulacji ustawienia oparcia, przez co są wygodne zarówno podczas obserwacji otoczenia, jak i w trakcie czytania książki czy krótkiej drzemki po aktywnym dniu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.