Pudełka plastikowe, pojemniki i organizery warsztatowe

Pokaż na stronie

457 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał skóra
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
10 20 50 100 Ofert na stronie

Problem z uporządkowaniem materiałów służących do remontów, drobnych napraw czy prac związanych z renowacją mebli pojawia się zawsze, gdy w grę wchodzą drobne elementy. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się pojemniki plastikowe. Są one praktyczne, lekkie i nie zajmują wiele miejsca, a wiele z nich można łączyć, na przykład ustawiając jeden na drugi. To zaoszczędzi przestrzeń do przechowywania. Pojemniki warsztatowe mogą służyć do ustawienia na stałe albo być wyposażone w praktyczne uchwyty. Wtedy można zabrać je ze sobą na przykład na miejsce wykonywania zlecenia.

Wszystkie dostępne w asortymencie sklepu Bricomarche.pl pojemniki warsztatowe ułatwiają utrzymanie porządku wśród narzędzi i akcesoriów. Organizacja warsztatu to istotna rzecz, która znacznie zmniejsza czas potrzebny na wyszukanie elementów niezbędnych do danego projektu. Ułatwia też uzupełnienie zapasów - widać, gdy jakieś części po prostu się kończą. Pojemniki plastikowe mają zazwyczaj dużo przegródek oraz praktyczne, półprzezroczyste wieko. Od razu widać, co jest w ich wnętrzu.

Organizery warsztatowe – niezbędne wyposażenie każdego majsterkowicza

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się zawodowo naprawą różnego sprzętu, tworzeniem mebli, czy po godzinach lubisz majsterkować w swojej piwnicy, przydadzą Ci się organizery warsztatowe. Podczas pracy potrzebujesz różnego typu narzędzi i drobnych akcesoriów. Najlepiej, aby wszystkie były zawsze pod ręką, blisko stołu roboczego. Właśnie dlatego przydadzą Ci się organizery warsztatowe, dzięki którym uporządkujesz wszystkie drobne akcesoria, narzędzia i poukładasz je w zasięgu swojej ręki.

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju pojemniki z przegródkami, zamykane walizki, pasy monterskie czy zwykłe kuwetki. Wszystkie te produkty są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu zarówno tego profesjonalnego, jak i domowego. To właśnie za ich pomocą uporządkujesz swoje narzędzia i będziesz w stanie szybko odnaleźć to, co w danej chwili jest Ci potrzebne. Bez tego straciłbyś dużo czasu na poszukiwania odpowiedniego śrubokręta czy wkrętów. Bardzo przydatne są także tablice, które możesz zawiesić nad stołem. Za pomocą specjalnych akcesoriów zawiesisz na nich najczęściej używane narzędzia. W ten sposób będziesz je miał zawsze pod ręką.

Z czego wykonane są pudełka warsztatowe?

Wszystkie pudełka warsztatowe dostępne w naszym sklepie wykonane są z solidnego i wytrzymałego materiału. Najczęściej jest nim twarde tworzywo sztuczne. Materiał ten jest odporny na zarysowania. Wykazuje także wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Pudełka warsztatowe wykonane z twardego plastiku spokojnie posłużą Ci do przechowywania nawet ostrych narzędzi. Nie musisz się obawiać, że śrubokręt czy nożyk przebije jego ścianki.

Plastik wykorzystywany do produkcji pojemników może być barwiony na różne kolory. Dzięki temu oznaczysz pojemniki, w których przechowujesz dany rodzaj narzędzi. O wiele szybciej i łatwiej odnajdziesz pojemnik, w którym przechowujesz np. zestaw śrubokrętów imbusowych.

Do małych akcesoriów najlepiej nadają się pojemniki wykonane z półprzeźroczystego plastiku. Ich transparentność pozwala Ci skontrolować zawartość pojemnika bez jego otwierania. Dzięki temu również o wiele szybciej odnajdziesz potrzebne Ci akcesoria.

Plastikowe opakowania są także odporne na różnego rodzaju substancje i oleje, które często używane są np. w warsztatach meblarskich. Z łatwością utrzymasz swoje pudełka na narzędzia w doskonałej czystości.

Pojemniki warsztatowe i magazynowe do sklepu i profesjonalnego warsztatu

W profesjonalnych warsztatach jest o wiele więcej narzędzi i drobnych akcesoriów. Niezbędne jest także utrzymanie odpowiedniego zapasu np. wkrętów czy zawiasów. W jaki sposób jednak je przechowywać, aby z jednej strony były zawsze pod ręką, a z drugiej nie przyczyniały się do bałaganu? Do tego przydadzą Ci się pojemniki warsztatowe.

Pojemniki plastikowe warsztatowe mogą mieć różne rozmiary. Bardzo popularne są proste i pojemne pudełka, które możesz ustawiać jedno na drugim. Dzięki temu oszczędzasz miejsce wokół biurka. Pojemniki warsztatowe tego typu doskonale sprawdzają się także w sklepach z narzędziami i akcesoriami. Zapewniasz swobodny dostęp klientów do swoich produktów i zaprowadzasz porządek w najmniejszych śrubkach i nakrętkach.

Pojemniki plastikowe warsztatowe mogą być zamykane lub otwarte. Na akcesoria, które są najczęściej używane, warto wybrać otwarte modele, co przyspiesza sięganie po nie. Do akcesoriów rzadziej używanych, spokojnie możesz wybrać modele zamykane. Dzięki temu masz pewność, że nie wysypią się podczas ich przekładania.

Jak przetransportować najważniejsze akcesoria i narzędzia?

Profesjonalne ekipy monterskie czy remontowe muszą zabrać ze sobą najpotrzebniejsze narzędzia i akcesoria na miejsce pracy. Co najlepiej posłuży Ci do transportu potrzebnych narzędzi i drobnych wkrętów czy śrubek?

Wybierz solidne pojemniki warsztatowe zamykane. Niektóre produkty mają kształt wygodnych walizek z uchwytem. Te najlepiej nadają się do transportu najpotrzebniejszych narzędzi. Dzięki systemowi podziałek i szufladek zmieścisz w nich naprawdę dużą ilość małych akcesoriów. Po otwarciu pojemnika masz pewność, że wszystkie akcesoria znajdą się na swoim miejscu.

Do transportu narzędzi posłużą Ci także wygodne pojemniki warsztatowe zamykane wykonane z przeźroczystego plastiku. One również wyposażone są często w praktyczną rączkę. Spokojnie możesz zmieścić je w większej walizce. W każdym z nich przechowasz inne rodzaje akcesoriów.

Jak zaprowadzić porządek w domowym warsztacie?

Nie tylko profesjonaliści wykorzystają pojemniki na narzędzia. W każdym domu przydają się podstawowe narzędzia takie jak młotki, różnego rodzaju śrubokręty, gwoździe, wkręty czy wiertarki. Jeśli jednak nie masz dużej piwnicy czy składzika na narzędzia, w którym możesz je przechowywać, wybierz pojemniki na narzędzia i przechowuj je w szufladzie czy na półce w szafie.

Organizery na narzędzia najczęściej mają kształt prostego pudełka z dużą ilością małych przegródek wewnątrz. Za ich pomocą doskonale zaprowadzisz porządek wśród najmniejszych akcesoriów. Organizery na narzędzia możesz układać na sobie, dzięki temu, że mają proste, zamykane wieko. Nie zajmą Ci zatem w szafie dużo miejsca. Dzięki przeźroczystemu plastikowi szybko odnajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz.

Jak urządzić funkcjonalną piwnicę i stół roboczy?

Majsterkowanie to Twoje hobby? Zapewnij sobie odpowiednie warunki, które pozwolą Ci w spokoju oddać się swojej pasji. Może masz miejsce w swojej piwnicy lub garażu na postawienie stołu roboczego? To ogromny plus, jednak nie sprawia, że miejsce to od razu zamieni się w funkcjonalny warsztat. Do tego przydadzą Ci się jeszcze regały warsztatowe, na których będziesz mógł przechowywać elementy drewniane i elektronarzędzia. Pomocne będą także skrzynki narzędziowe na nieco mniejsze narzędzia np. zestawy wkrętaków, czy wkrętarki elektryczne.

Co jednak zrobić z tymi najdrobniejszymi elementami czy różnego rodzaju podkładkami, uszczelkami, zawiasami i śrubkami w najróżniejszych rozmiarach? Do ich uporządkowania przydadzą Ci się pojemniki plastikowe na narzędzia. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju pojemniki o większych i mniejszych przegródkach. Spokojnie możesz dopasować odpowiedni model do rozmiaru akcesoriów, które chcesz uporządkować.

Pojemniki plastikowe na narzędzia możesz na froncie podpisać i wsunąć na regały. Dzięki temu od razu będziesz wiedzieć, co zawierają. W razie potrzeby wyciągniesz odpowiedni pojemnik i znajdziesz w nim dokładnie to, czego potrzebujesz w danej chwili.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.