Haki i półki podwieszane do warsztatu

Pokaż na stronie

2 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał polypropylene
10 20 50 100 Ofert na stronie

W garażu, schowku, jednym słowem - w dowolnym miejscu można zamontować praktyczne półki do warsztatu. Produkty te nie wymagają specjalistycznego mocowania i mogą być wieszane dokładnie wszędzie tam, gdzie umieszczone zostaną odpowiednie haki. Dzięki temu łatwo można zmienić ich położenie bez konieczności wykonywania skomplikowanych operacji. Półki podwieszane i haki to chyba najprostszy sposób na przechowywanie narzędzi oraz innych produktów, które mogą być przydatne raz na jakiś czas, na przykład przy okazji remontu, renowacji czy napraw.


Wszystkie zawarte w ofercie sklepu półki podwieszane i haki mają konkretne standardy dotyczące maksymalnego obciążenia. W ten sposób można je łatwo dobrać do przeznaczenia, z którym są kupowane. Półki do warsztatu zostały wykonane z trwałych materiałów, przez co są łatwe w konserwacji i nie niszczeją pod wpływem niekorzystnych warunków w pomieszczeniach warsztatowych i piwnicach. Dzięki nim organizacja warsztatu staje się o wiele łatwiejsza, nawet przy niewielkiej przestrzeni.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.