Szlifierki taśmowe bezkońcowe

Pokaż na stronie

11 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Moc 800 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 11 cm
Moc 800 W
Powierzchnia szlifierska 7,5 x 14 cm
Moc 920 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 53,3 cm
Moc 900 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 13 cm
Moc 800 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 45,7 cm
Moc 810 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 12 cm
Moc 1010 W
Powierzchnia szlifierska 7,6 x 53,3 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Do wykończenia i szlifowania dużych powierzchni doskonale sprawdza się szlifierki taśmowe. Te elektronarzędzia mogą pomóc w wykonaniu bardziej albo mniej zaawansowanych prac. W zależności od rozmiaru, funkcjonalności czy rodzaju powierzchni roboczej szlifierki bezkońcowe umożliwiają zarówno obróbkę zgrubną, jak również przygotowanie precyzyjnych wykończeń. Dzięki temu produkty te są niezwykle praktyczne dla osób pracujących z dużymi powierzchniami drewnianymi.


Szlifierki taśmowe to doskonały wybór dla każdego, kto jest stolarzem albo ma warsztat, w którym sporo pracuje z drewnem. Nadają się na przykład do szlifowania blatów, ale również desek czy elementów na inne konstrukcje. Wygładzają powierzchnię, ścierają stare warstwy farb i lakierów. Z tego powodu szlifierki bezkońcowe sprawdzą się zarówno przy pracach projektowych, jak i renowacyjnych. Takie szlifierki świetnie nadają się na wyposażenie warsztatu - zwłaszcza, że można swobodnie wybrać ich rodzaj, moc, a także dodatkowe funkcjonalności.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.