Uszczelniacze do rur, do instalacji wodnych i gazowych

Pokaż na stronie

37 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Każda instalacja, niezależnie od jej charakteru, powinna być odpowiednio szczelna. Gwarantuje to nie tylko jej wydajne działanie bez strat finansowych dla osób opłacających rachunki, ale również bezpieczeństwo użytkowników danego wnętrza, w którym zamontowana jest instalacja. W ofercie naszego sklepu dostępne są uszczelniacze do instalacji wodnych, które zapobiegają przeciekom oraz gwarantują poprawne łączenie poszczególnych elementów. Ciekawym dodatkiem są specjalne nici uszczelniające, sprawdzające się szczególnie dobrze w trudno dostępnych miejscach, gdzie inne rozwiązania mogą okazać się nieskuteczne.


Innymi produktami w asortymencie są uszczelniacze do instalacji gazowych. Ich zastosowanie jest zbliżone, choć zwykle mają one formę specjalnych nakładek na przewody. Znacznie zwiększają szczelność instalacji, co w praktyce przekłada się również na bezpieczeństwo jej użytkowania. Wszystkie oferowane uszczelki, uchwyty do rur i otuliny zostały wykonane z materiałów dostosowanych do konkretnego rodzaju użycia, przez co są praktyczne i bezawaryjne.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.