Filtry do wody i akcesoria

Pokaż na stronie

37 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Woda płynąca w instalacjach wodnych w mieszkaniu albo domu może być zdatna do spożycia dopiero po oczyszczeniu. W takiej sytuacji, aby nie inwestować w profesjonalne i często kosztowne stacje oczyszczania wody, warto wybrać akcesoria do uzdatniania wody. Oczyszczają one wodę ze szkodliwych substancji, których nie powinno się spożywać, a w rezultacie czynią ją o wiele zdrowszą dla organizmu. Podobnie, choć na mniejszą skalę, działają zazwyczaj filtry do wody. Można podłączyć je do instalacji, konkretnego kranu albo wykorzystywać w osobnej formie, w połączeniu z dzbankami.


Wszystkie oferowane w sklepie Bricomarche.pl produkty pozwalają na uzdatnianie wody przed wykorzystaniem jej do picia albo przygotowywania potraw. Dostępne są zarówno akcesoria do uzdatniania wody w formie filtrów podłączanych do całej instalacji wodnej, jak i uproszczone modele pozwalające na filtrowanie na mniejszą skalę. Są to przede wszystkim filtry do wody dopasowane do dzbanków popularnych firm albo montowane bezpośrednio przy ujściu wody, czyli najczęściej kranie.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.