Rury kanalizacyjne i kolanka

Pokaż na stronie

114 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Bez względu na to, czy budowany jest dom jednorodzinny, czy też lokal użytkowy, muszą mieć one podłączenie do kanalizacji, zwłaszcza jeśli stoją w mieście. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy akcesoria, które umożliwiają odpływ ścieków: syfony oraz rury. Wszystkie produkty spełniają normy bezpieczeństwa i jakości oraz zostały wykonane z trwałych materiałów. Z tego powodu raz stworzona, profesjonalna instalacja jest w stanie wytrzymać przez długi czas bez konieczności naprawiania elementów. Wystarczy, że rury kanalizacyjne i kolanka odpływowe będą do siebie odpowiednio dopasowane.


Podczas wyboru odpowiednich materiałów warto zwrócić uwagę na ich średnicę. Wszystkie części instalacji powinny mieć taki sam parametr związany z tą wielkością, co gwarantuje trwałość i szczelność. Kolanka odpływowe powinny być dodatkowe dopasowane do średnicy gwintów odpływów. Jeżeli z jakiegoś powodu rury kanalizacyjne stosowane w dalszej części instalacji muszą mieć mniejszą lub większą średnicę, polecamy wykorzystanie odpowiednich redukcji.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.