Rury kanalizacyjne i kolanka

Pokaż na stronie

115 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

19 99 szt.
7 99 szt.
10 20 50 100 Ofert na stronie

Bez względu na to, czy budowany jest dom jednorodzinny, czy też lokal użytkowy, muszą mieć one podłączenie do kanalizacji, zwłaszcza jeśli stoją w mieście. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy akcesoria, które umożliwiają odpływ ścieków: syfony oraz rury. Wszystkie produkty spełniają normy bezpieczeństwa i jakości oraz zostały wykonane z trwałych materiałów. Z tego powodu raz stworzona, profesjonalna instalacja jest w stanie wytrzymać przez długi czas bez konieczności naprawiania elementów. Wystarczy, że rury kanalizacyjne i kolanka odpływowe będą do siebie odpowiednio dopasowane.


Podczas wyboru odpowiednich materiałów warto zwrócić uwagę na ich średnicę. Wszystkie części instalacji powinny mieć taki sam parametr związany z tą wielkością, co gwarantuje trwałość i szczelność. Kolanka odpływowe powinny być dodatkowe dopasowane do średnicy gwintów odpływów. Jeżeli z jakiegoś powodu rury kanalizacyjne stosowane w dalszej części instalacji muszą mieć mniejszą lub większą średnicę, polecamy wykorzystanie odpowiednich redukcji.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.