Słoiki na przetwory, butelki na wino i nalewki

Pokaż na stronie

753 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał glina
Pojemność 4 l
Typ garnek rzymski
Materiał brak danych
Pojemność 4 l
Typ garnek
Materiał aluminium
Typ nadziewarka
Materiał korek
Typ korek
Materiał szkło
Pojemność 0,75 l
Typ butelka
Materiał brak danych
Typ cukromierz
Materiał szkło
Pojemność 0,2 l
Typ butelka
Materiał stal ocynkowana
Typ zakrętka
Materiał bawełna
Typ sznurek
Materiał bawełna
Typ sznurek
Materiał szkło
Pojemność 1 l
Typ butelka
Materiał szkło
Pojemność 1 l
Typ butelka
Materiał brak danych
Pojemność 5 l
Typ szybkowar
Materiał brak danych
Pojemność 7 l
Typ szybkowar
Materiał brak danych
Pojemność 80 l
Typ beczka
10 20 50 100 Ofert na stronie

Przygotowanie wielu przetworów wymaga odpowiednich narzędzi. Zazwyczaj można podzielić je na dwie kategorie: te przeznaczone do przygotowania produktu, a potem te, w których jest on przechowywany. Do tych drugich zaliczają się między innymi słoiki na przetwory albo butelki na wino i nalewki. W naszej ofercie zostały one zestawione w różnych wersjach: mają zróżnicowaną pojemność, wygląd oraz kształt. Dzięki temu można wybrać nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne wersje różnych akcesoriów. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o butelki na wino i nalewki, które często daje się w prezencie.


Oferta sklepu obejmuje również szereg produktów, dzięki którym winiarstwo i przetwory robi się znacznie łatwiej. Należą do nich między innymi urządzenia od wytłaczania soku z owoców albo te do pędzenia alkoholu. Wszystkie zostały przygotowane z trwałych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Słoiki na przetwory wyposażone są w tradycyjne, metalowe nakrętki albo te z plastiku, zwłaszcza w przypadku dużych butelek i słojów.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.