Kruszywa, cement i wapno

Pokaż na stronie

7 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 25 kg
Opakowanie 25 kg
Opakowanie 10 kg
Opakowanie 5 kg
Opakowanie 5 kg
Opakowanie 25 kg
Opakowanie 25 kg
10 20 50 100 Ofert na stronie

Podczas prac budowlanych, ale i wykończeniowych czy nawet projektowania ogrodu konieczne jest wykorzystanie rozmaitych surowców. Niektóre materiały konstrukcyjne mają bogate zastosowanie, podczas gdy inne zostały przygotowane - na przykład z uwagi na spełniane normy i certyfikaty - jedynie do konkretnych celów. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy produkty z różnych dziedzin, które mogą być przydatne w trakcie wykonywania zabudowy terenu i jego zagospodarowania, między innymi cement, wapno i kruszywo, ale nie tylko.


Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb związanych z realizacją różnych etapów prac. Z tego powodu udostępniliśmy cement, wapno, kruszywo i inne materiały w opakowaniach o różnej pojemności, dostosowanych zarówno do oczekiwań osób szukających dużego zapasu, jak i tych, którzy muszą te zapasy tylko uzupełnić. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych producentów i mają wysoką jakość. Dzięki temu pomagają realizować pracę szybciej, wydajniej i z gwarancją trwałości efektu końcowego.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.