Pokarm dla gryzoni i karma

Pokaż na stronie

596 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 40 g
Typ wapno
Zastosowanie pokarm dla gryzoni
Opakowanie 115 g
Typ kolba
Zastosowanie dodatek do żywienia gryzoni
Opakowanie 530 g
Typ pokarm
Zastosowanie pokarm dla gryzoni
Opakowanie 115 g
Typ kolba
Zastosowanie dodatek do żywienia gryzoni
Opakowanie 115 g
Typ kolba
Zastosowanie dodatek do żywienia gryzoni
Opakowanie 90 g
Typ kolba
Zastosowanie pokarm dla gryzoni
Opakowanie 112 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla świnki morskiej w postaci krackerów
Opakowanie 60 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla myszki w postaci krackerów
Opakowanie 100 g
Typ pellet
Zastosowanie Witamina C w peletach z pietruszki dla gryzoni
Opakowanie 168 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla świnki morskiej w postaci krackerów
Opakowanie 168 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla królika w postaci krackerów
Opakowanie 168 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla chomików w postaci krackerów
Opakowanie 168 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla królika w postaci krackerów
Opakowanie 5
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa dla świnek morskich
Opakowanie 5
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa dla królików
Opakowanie 180 g
Typ kolba
Zastosowanie Karma uzupełniająca dla królika w postaci krackerów
Opakowanie 5
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa dla wiewiórki
Opakowanie 6
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa dla myszy i myszoskoczków, bez dodatku cukru.
Opakowanie 5
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa z błonnikiem i witaminami dla królików miniaturowych
Opakowanie 5
Typ karma
Zastosowanie Karma pełnoporcjowa dla królików od 5 roku życia.
10 20 50 100 Ofert na stronie

W Bricomarche dbamy również o gryzonie. W ofercie znajdziesz pokarm dla gryzoni, w tym dla królików, chomików, świnek morskich, szynszyli, koszatniczek oraz szczurów. Proponujemy między innymi wysokiej jakości tunele z siana, owoców i warzyw, kolby ze smakołykami dla świnek morskich, królików, chomików i szynszyli, karmę dla gryzoni w formie sypkiej, specjalne przysmaki oraz jadalny pellet. Stawiamy przy tym na znanych i cenionych producentów pokarmu dla zwierząt. Poszczególne karmy dla gryzoni składają się ze zdrowych i pełnowartościowych składników, w tym nasion, orzechów, warzyw i owoców. Odpowiedni pokarm dla gryzoni pozwoli zwierzakowi prawidłowo się rozwijać. Dzięki niemu będzie miał lśniącą sierść i chętnie się pobawi ze swoim właścicielem. Dodatkowo kolby dla gryzoni zadbają o regularne ścieranie zębów i chronią przed groźnymi chorobami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Bricomarche oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Polecamy też inne produkty, z których ucieszą się Twoje zwierzęta.


Pokarm dla gryzoni – zadbaj o swojego pupila

Gryzonie są najpopularniejszymi zwierzętami hodowanymi w domach. Zarówno świnki morskie, jak i króliki czy chomiki są doskonałymi pierwszymi pupilami dla dzieci, które chcesz nauczyć obowiązków związanych z opieką nad zwierzętami. Ich hodowla nie jest trudna. Aby Twój pupil był zdrowy i silny, koniecznie wybierz odpowiedni pokarm dla gryzoni.


Gryzonie są zwierzętami o specyficznych wymaganiach żywieniowych. Choć wszystkie jedzą podobne ziarna, to jednak każdy gatunek ma nieco odmienne preferencje. Stąd w tej kategorii znajdziesz pokarm dla gryzoni uniwersalny, który możesz podać wszystkim gryzoniom. Znajdziesz jednak także specjalistyczną żywność dla królików, chomików, koszatniczek, świnek morskich czy szczurów. Oferujemy pokarm uznanych producentów, którzy dbają o jakość ich składników.


Dostępne są zarówno pokarmy podstawowe, jak i uzupełniające je przysmaki i zioła. Znajdziesz także pokarm w kształcie kolb, tuneli czy nawet lodów w rożkach. Wszystkie te produkty nie tylko dostarczą wszystkich składników pokarmowych, ale także mnóstwo zabawy Twoim pupilom.


Najwyższej jakości karmy dla gryzoni

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości karmy dla gryzoni. W ich składzie znajdziesz różnorodne zboża zarówno w postaci ziaren, jak i przetworzonych chrupek. Jedzenie dla gryzoni dodatkowo wzbogacone jest suszonymi owocami, orzechami, suszonymi warzywami czy ziołami.


Karmy dla gryzoni to jednak nie wszystko, czego będzie wymagał Twój pupil. Gryzonie są zwierzętami, które podobnie jak człowiek potrzebują dużej ilości witaminy C, którą może pozyskiwać ze świeżych warzyw i owoców. W przypadku małych zwierząt warto uzupełnić ich dietę o dodatkową witaminę C w kroplach.


Jedzenie dla gryzoni często uzupełnione jest w większe kawałki kory, które pozwalają im ścierać zęby. Dodatkowo w klatce zawieś wapienko, które służy właśnie do ścierania nieustannie rosnących siekaczy.


Wyselekcjonowany pokarm dla królika

Karma dla królika dostępna w tej kategorii zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe dla zachowania zwierzęcia w zdrowiu. Karma dla królika jest przede wszystkim źródłem energii i niezbędnych witamin. W jego składzie znajdziesz zarówno twarde, jak i miękkie składniki, co z pewnością stanowi ciekawe urozmaicenie dla gryzonia.


W naszej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju kolby, które stanowią idealne uzupełnienie diety. Pokarm dla królika nie zawiera tak dużo suszonych owoców czy orzechów jak poszczególne kolby. Warto jednak pamiętać, że kolby z większą ilością tuczących składników jak np. orzechy powinno podawać się rzadziej niż podstawową karmę.


Pokarm dla królika dostępny jest zarówno w mniejszych, jak i większych opakowaniach. W przypadku, gdy hodujesz więcej niż jednego gryzonia, ekonomiczniejszym rozwiązaniem są większe opakowania pokarmu.


Wybierz wysokiej jakości karmę dla świnki morskiej

Świnki morskie są przyjaznymi i łatwymi w hodowli zwierzętami. Są doskonałym pomysłem na pierwsze zwierzątko dla dziecka. Pokarm dla świnek morskich musi być nieco inny niż dla królików. Zwierzęta te przykładowo źle tolerują całe ziarna. Lepszym wyborem jest zatem karma dla świnki morskiej z przetworzonymi ziarnami.


Co jeszcze powinien zawierać pokarm dla świnek morskich? To, co innych gryzoni. Zwierzęta te chętnie zjedzą nasiona i orzechy, choć powinny być podawane w małych ilościach. Zajadają się także suchymi warzywami i owocami. Karma dla świnki morskiej powinna być obowiązkowo uzupełniona o siano i zioła. W tej kategorii znajdziesz podstawowe mieszaki ziół, a także pokarm funkcjonalny np. ostropest, który świetnie wpływa na kondycję gryzoni.


Przysmaki dla gryzoni

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także specjalistyczny pokarm dla chomika. Dostępny jest także pokarm dla szczurów, koszatniczek, myszoskoczków czy szynszyli. Każdy z nich jest dopasowany do indywidualnych potrzeb danego gatunku, więc masz pewność, że niczego nie zabraknie Twojemu pupilowi.


Pokarm dla chomika dodatkowo jest odpowiednio rozdrobniony, aby mniejsze zwierzęta nie miały problemu z ich gryzieniem. Z kolei pokarm dla szczurów uzupełniony jest dodatkowo o składniki mięsne.


Podstawową bazę karmy dla gryzoni koniecznie uzupełnij o przysmaki, które lubią wszystkie gatunki. W tej kategorii znajdziesz smaczne biszkopciki, suszonego buraka czy chipsy z warzyw lub owoców. Ponadto ciekawym urozmaiceniem są tunele z lucerny uzupełnione o orzechy i nasiona, które jednocześnie spełniają funkcję przysmaku i zabawki.


W sklepach Bricomarché znajdziesz także inne akcesoria potrzebne do hodowli gryzoni w tym klatki dla gryzoni.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.