Klatki dla gryzoni i akcesoria

Pokaż na stronie

394 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 0,36 kg
Zastosowanie podawać w ramach zbilansowanej diety
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 15 x 10 cm
Opakowanie 14 l
Zastosowanie Dno klatki wypełnić do wysokości ok. 3-5 cm. Codziennie usuwać brudną ściółkę, a 1-2 razy w tygodniu wymienić całość.
Opakowanie 500 g
Zastosowanie Podawać jako karmę uzupełniającą dla gryzoni.
Opakowanie 6
Zastosowanie Zaopatrywać klatkę gryzonia w odpowiednią ilość świeżego siana, jak również stały dostęp do świeżej wody
Opakowanie 6
Zastosowanie Zaopatrywać klatkę gryzonia w odpowiednią ilość świeżego siana, jak również stały dostęp do świeżej wody
Opakowanie 6
Zastosowanie Zaopatrywać klatkę gryzonia w odpowiednią ilość świeżego siana, jak również stały dostęp do świeżej wody
Opakowanie 6
Zastosowanie Zaopatrywać klatkę gryzonia w odpowiednią ilość świeżego siana, jak również stały dostęp do świeżej wody
Materiał plastik
Wymiary produktu 12,5 x 12,5 x 6,5 cm
Materiał plastik
Materiał karton foliowany
Wymiary produktu 17 x 12 x 10 cm
Opakowanie 400 g
Zastosowanie pokarm
Opakowanie 14 l
Zastosowanie podłoże
Wymiary produktu 33 x 21 x 18 cm
Wymiary produktu 8 x 10 x 26 cm
Wymiary produktu 9,5 x 9 x 27 cm
Wymiary produktu 9,5 x 9 x 27 cm
Wymiary produktu 9,5 x 8,5 x 20 cm
Wymiary produktu 9,5 x 9 x 27 cm
Wymiary produktu 9,5 x 9 x 27 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Doskonałej jakości akcesoria do pielęgnacji gryzoni pozwalają stworzyć doskonałe warunki życia mniejszym zwierzętom. To propozycje, które świetnie wpisują się w wymagania królika, chomika, szczura czy świnki morskiej i wyróżniają się doskonałą jakością. Tym samym są gwarancją bezpieczeństwa i wyrazem troski. Dlatego właśnie akcesoria do pielęgnacji gryzoni, jakie oferujemy na bricomarche.pl, stają się wyborem tych wszystkich osób, którym zależy na tym, by ulubione zwierzęta miały odpowiednie warunki do zabawy, odpoczynku i innych codziennych aktywności. W propozycjach znaleźć można różnej wielkości klatki, trociny, witaminy oraz smyczki, domki i zabawki. Dzięki temu gryzonie będą miały zapewnione odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju, a opieka nad nimi przyniesie dużą satysfakcję i stanie się jednym z ulubionych zajęć starszych i młodszych. To troska okazywana codziennie, która procentuje miłością i oddaniem oraz dobrą kondycją małego pupila. Zobacz, które akcesoria do pielęgnacji gryzoni będą niezbędne Tobie i Twojemu zwierzakowi.

Klatki dla gryzoni i nie tylko – wszystko, czego potrzebujesz do ich hodowli

Gryzonie są często wybierane jako zwierzęta domowe dla dzieci. Chomiki, świnki morskie, króliki czy szynszyle nie są trudne w pielęgnacji, o ile zapewni im się odpowiednie warunki do mieszkania. W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze klatki dla gryzoni takich jak chomiki czy króliki. Różnią się nie tylko rozmiarami, ale także stałym wyposażeniem dostosowanym do potrzeb zwierzęcia.

Oprócz tego znajdziesz produkty niezbędne podczas pielęgnacji gryzoni takie jak trociny, sianko czy piasek do kąpieli. Nie zapomnij również o produktach, które utrzymają Twojego pupila w zdrowiu np. witaminie C.

Nie wszystkie klatki dla gryzoni wyposażone są w poidełka lub miseczki na karmę. Oba elementy znajdziesz także w tej kategorii wraz z domkami, kołowrotkami czy innymi zabawkami dla chomików.

Klatki dla chomików – mały plac zabaw

Czym właściwie powinny charakteryzować się klatki dla chomików? Przede wszystkim zastanów się nad jej rozmiarem. Zależy on od miejsca, w którym chcesz ją postawić oraz liczbie chomików, które chcesz hodować. Chomiki tak jak świnki morskie są zwierzętami stadnymi i lubią towarzystwo. Warto zapewnić im je w postaci innego chomika z tego samego miotu.

Chomiki naturalnie zakładają domy w norkach pod ziemią. To dlatego klatki dla chomików wyposażone są w różnego rodzaju rury przechodzące z jednego piętra na drugie, drabinki i inne atrakcje, którymi mogą przechodzić z jednego punktu do drugiego. Klatki te możesz wykorzystać także do hodowli myszek. Wiele z nich ma także domki i kołowrotki, które zapewnią odpowiednią ilość ruchu tym małym gryzoniom.

Jakie klatki dla królików są najlepsze?

Króliki, nawet te miniaturowe, są o wiele większe od chomików. Z tego względu wybieraj jak największe klatki dla królika. Twój pupil powinien z mieć w niej na tyle dużo miejsca, aby się z łatwością w niej położyć. Pamiętaj, że nawet duże klatki dla królika nie zapewnią dostatecznie dużo miejsca na wybieg. Wypuszczaj swojego pupila do ogrodu, w którym ogrodzisz mu fragment zieleni lub daj mu się wybiegać w mieszkaniu. Jest to niezwykle ważny element hodowli tego zwierzęcia.

W co wyposażyć klatkę?

Każda klatka powinna mieć dostosowane dla pupila poidełko dla gryzoni. W tej kategorii znajdziesz różnej wielkości poidełka mające kształt plastikowych buteleczek z metalową rurką. W rurce znajduje się mała kuleczka, która zamyka dopływ wody. Wystarczy jednak, że zwierzę nią poruszy, a z poidełka dla gryzoni popłynie świeża woda.

Do klatki koniecznie włóż także porcelanową miseczkę. Jest na tyle ciężka, że zwierzę samodzielnie jej nie przychyli i nie wysypie karmy. Ponadto porcelanowe naczynie nie zostanie obiektem do ścierania zębów. Z łatwością także utrzymasz ją w czystości.

W tej kategorii znajdziesz także dużą ilość domków dla gryzoni. Zwierzęta te uwielbiają przebywać w ciasnych norkach, dlatego drewniany domek z małym otworem dla chomika będzie dla niego idealnym schronieniem. Dla świnek oczywiście wybieraj większe domki z odpowiednio dużymi drzwiami.

Pozostałe akcesoria dla gryzoni niezbędne podczas hodowli

W klatce staraj się zawsze utrzymać porządek i czystość. Wymieniaj regularnie podłoże. Do tego przyda Ci się zapas trocin lub innych ściółek, które znajdziesz w tej kategorii. Trociny można pomieszać z drewnianym żwirkiem, dzięki czemu przedłużysz świeżość podłoża.

W kategorii tej znajdziesz także inne akcesoria dla gryzoni jak np. piasek. Niektóre gryzonie jak np. szynszyle lubią kąpać się w piasku, dzięki czemu utrzymują swoje futerko w czystości.

Akcesoria dla gryzoni znajdujące się w tej kategorii obejmują także witaminę C ważną w hodowli szczególnie świnek morskich. Gryzonie te, podobnie jak człowiek, nie syntezują jej samodzielnie, dlatego musi być ona dostarczana z zewnątrz. Młodym świnkom potrzebna jest duża ilość witaminy C. Zapotrzebowanie to ciężko pokryć ze świeżych warzyw, dlatego należy ją dodawać oddzielnie do karmy dla gryzoni.

Gryzoniom koniecznie zapewnij także dostęp do sianka i świeżych ziół. Duży wybór tych produktów znajdziesz w tej kategorii.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.