Drukuj
Tylko online

Mop obrotowy Vileda Ultramax Turbo, płaski

Paczkomat: 72h, Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 72h, Bricomat: do 9 dni, Odbiór osobisty: do 9 dni
Vileda
PLN
137 00 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Zestaw mop obrotowy + wiadro Ultramax TURBO Vileda
  • Możesz potrzebować
  • Podobne produkty
  • Zestaw mop obrotowy + wiadro Ultramax TURBO Vileda Opinie
  • Porady
137 00 szt.

Mop obrotowy Vileda Ultramax Turbo, płaski


Mop obrotowy Ultramax Turbo to rozwiązanie dla każdego, kto ceni wygodne i efektywne mycie podłóg. Dzięki zastosowaniu obrotowego systemu odsączania kafelki i panele są świetnie umyte, bez przemaczania i rozlewania wody, a samo sprzątanie nie wymaga schylania się i moczenia rąk.

Obrotowy mop Vileda Ultramax Turbo

Wygodny i trwały mechanizm obrotowy wyposażony w odpowiednio wyprofilowane sito, pozwala na dostosowanie wilgotności mopa do pożądanego poziomu. Delikatny drewniany parkiet możesz przetrzeć zwilżoną końcówką, a zaschnięte zabrudzenia w kuchni – bardziej nasączoną.

Docieranie w każdy zakamarek

Końcówka mopa Ultramax Turbo połączona jest z drążkiem za pomocą specjalnie zaprojektowanego ruchomego przegubu. Zwiększa on komfort pracy oraz pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Możesz manewrować mopem pod meblami i wjeżdżać w zakamarki. Drążek dołączony do zestawu ma możliwość płynnej regulacji długości, co pozwala na dostosowanie jej do swojego wzrostu, a po skończonej pracy zajmuje mniej miejsca w schowku. Dzięki nakładce o wymiarach 34x10 cm łatwo i szybko umyjesz nawet duże powierzchnie.

Jedna nakładka myjąca do różnych zabrudzeń

Nakładka myjąca mopa łączy w sobie dwa rodzaje mikrowłókien: białe – zapewniają czystość powierzchni bez śladów smug; czerwone – sprawdzają się do usuwania uporczywych zabrudzeń, nawet bez konieczności stosowania detergentu. Ultramax Turbo jest więc idealny do codziennego użytkowania w domu.

Pad przymocowany jest do stelaża za pomocą specjalnych zatrzasków. Po skończonej pracy zabrudzoną część należy odpiąć i wyprać w pralce. Trwałość nakładki pozwala na wielokrotne pranie w pralce w temperaturze do 60˚C. Warto dodać, że nawet po kilku miesiącach użytkowania, a więc wpinania i wypinania pada, zatrzaski pozostają w dobrym stanie, nie wyrabiają się, nie luzują, cały czas trzymają nakładkę na swoim miejscu podczas pracy.

Akcesoria do mopa Vileda Ultramax

W zestawie jest mop wraz z wiadrem, wyposażonym w wygodny uchwyt, umożliwiający przenoszenie i komfortową pracę. Jeśli potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, zapraszamy do odwiedzenia działu sprzątanie, gdzie w ofercie można znaleźć m.in. gąbki, szmatki czy rękawice. Sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne!

Zapamiętaj!

Płaski mop usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione to zostało w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.* Jest to więc Twój sprzymierzeniec w dbaniu o zdrowie!

 

Wymiary poszczególnych elementów zestawu ULTRAMAX TURBO:

- wiadro: 49 cm (długość łącznie z pedałem) x 29 cm (szerokość) x 31,5 cm (wysokość)

 - drążek teleskopowy: 122 cm rozłożony , 55 cm złożony

- drążek teleskopowy wraz ze stopą oraz wkładem: 130 cm

- stopa: 34 cm x 10 cm

- karton: 49 cm x 29 cm x 29 cm

Waga: 3,16 kg


*Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

Długość
60 cm
Materiał
tworzywo sztuczne, mikrofibra
Zastosowanie
nadaje się do każdego rodzaju podłogi (w tym paneli i parkietów)
Skład zestawu
mop, wiadro, kij teleskopowy
EAN
4023103206236
Szerokość
42 cm
  • Rekomendowane
  • Ściereczki
  • Wkłady do mopów
7 99 szt.
139 00 szt.
129 00 szt.