Piaskownice dla dzieci

Pokaż na stronie

9 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Materiał drewno
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał drewno
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał piasek kwarcowy
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wśród wielu akcesoriów przydatnych w ogrodzie, zwłaszcza jeżeli przebywają w nim dzieci, warto wymienić piaskownice do ogrodu. Można wypełnić je czystym piaskiem, który umożliwi wręcz nieograniczoną zabawę dla dzieci już od momentu, gdy zaczną one siedzieć. Zabawy w piasku nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale również wpływają na poprawę zdolności sensorycznych i manualnych. Dobrze dopasowane piaskownice dla dzieci mogą być wykonane z tworzywa sztucznego albo drewna, w zależności od tego, czy mają być zamontowane na stałe, czy może raczej są wyposażeniem tymczasowym.


W ofercie sklepu zgromadziliśmy praktyczne piaskownice dla dzieci, które uzupełniają każdy przydomowy plac zabaw. Dostępne są modele, które mają formę tradycyjnych, drewnianych piaskownic, jakie i takie przeznaczone również do zastosowania w formie basenów. Szczególnie polecamy kryte piaskownice do ogrodu, które zapobiegną zabrudzeniu piasku, na przykład przez załatwiające się zwierzęta. Odpowiednio dopasowany piasek spełniający normy czystości również można dobrać w ramach asortymentu sklepu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.