Baseny dmuchane dla dzieci

Pokaż na stronie

72 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Kształt koło
Pojemność 150 l
Rodzaj nadmuchiwany
Kształt prostokąt
Pojemność 5700 l
Rodzaj na stelażu
Pojemność 1688 l
Rodzaj na stelażu
Pojemność 6473 l
Rodzaj na stelażu
Kształt koło
Pojemność 282 l
Rodzaj rozporowy
Kształt koło
Pojemność 21 l
Rodzaj nadmuchiwany
Kształt prostokąt
Pojemność 1161 l
Rodzaj nadmuchiwany
Kształt koło
Pojemność 390 l
Rodzaj nadmuchiwany
Kształt koło
Pojemność 26 l
Rodzaj nadmuchiwany
Pojemność 542 l
Rodzaj nadmuchiwany
Rodzaj nadmuchiwany
10 20 50 100 Ofert na stronie

Kolorowe, w różnych rozmiarach i z rozmaitych materiałów - baseniki do ogrodu robią furorę każdego lata. To świetny sposób na aktywne i przyjemne spędzenie czasu, zwłaszcza dla dzieci, które uwielbiają wodne zabawy. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje między innymi niewielkie baseny dmuchane dla dzieci, jak i całkiem spore produkty na stelażu. Można je uzupełnić o przydatny sprzęt i zabawki, które dodatkowo urozmaicą ten sposób spędzania czasu. Baseny i zabawki dmuchane pochodzą od cenionych producentów i cieszą się zaufaniem naszych klientów.


Wybierając basen ogrodowy dobrze jest zwrócić uwagę na jego rozmiary w odniesieniu do potrzeb oraz dostępnego terenu. Najmniejsze baseniki ogrodowe to dobry wybór dla najmłodszych dzieci. Z uwagi na niewielkie rozmiary i formę tego rodzaju produkty są łatwe w przechowywaniu po złożeniu i mogą być użytkowane również na tarasie czy balkonie. Z kolei większe baseny dmuchane dla dzieci sprawdzą się dla kilkulatków i w sytuacji, gdy w zabawach uczestniczy cała grupa. Największe modele to dobry wybór dla całej rodziny.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.