Uniwersalny silikon budowlany o utwardzaniu kwaśnym do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych, szkła i niektórych metali.
Specyfikacja
Czas utwardzania
24 h
EAN
5411183033085
Informacje o producencie
Soudal Sp. z o.o. ul. Gdańska 7, Cząstków Mazowiecki, 05-152 Czosnów, [email protected]
Kolor
bezbarwny
Marka
SOUDAL
Okres ważności
12 mies.
Opakowanie
kartusz
Pojemność
270 ml
Rodzaj
uniwersalny
Temp. stosowania
Od +5°C do +25°C
Typ
silikon
Właściwości
doskonała przyczepność do typowych podłoży porowatych - betonu, cegły, drewna - i nieporowatych - szkła, ceramiki i powierzchni szkliwionych, wielu metali; szeroka gama kolorów odpornych na blaknięcie; po utwardzeniu - trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne
Zastosowanie
spoiny połączeniowe między różnymi materiałami budowlanymi i wykończeniowymi w pracach budowlanych i warsztatowych; fugowanie płytek ceramicznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń; doraźne prace szklarskie (ramy z drewna surowego lub malowanego farbami olejnymi); uszczelnienia w pomieszczeniach chłodniczych, instalacjach wentylacyjnych, przy produkcji kontenerów itp.
Średnie zużycie
około 2,5 m z kartusza, przy głębokości fugi 8 mm i szerokości 16 mm