Oświetlenie kuchenne podszafkowe

Pokaż na stronie

13 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Kuchnia, która jest sercem każdego domu, powinna być funkcjonalna i estetyczna. Odpowiedni nastrój i atmosferę można uzyskać, montując oświetlenie podszafkowe. To niezwykle uniwersalne lampy, które znajdziesz w naszej ofercie. Wszystkie z produktów odznaczają się funkcjonalnym zastosowaniem i wytrzymałością – działają przez bardzo długi czas i łatwo je utrzymać w czystości. Prezentowane oświetlenie pod szafki kuchenne najczęściej ma wbudowane lampy LED-owe. Wśród nich możesz wybrać wariant zasilany z sieci lub na baterie. Większość z nich podłączana jest bezpośrednio do prądu, co pozwala na ich długoletnie użytkowanie. Co więcej, można je również wykorzystać jako podświetlenie wnętrz szafek. To idealny sposób na prezentację ozdobnego szkła. Wiele modeli montowane jest do mebli na taśmę klejącą, dzięki temu można w łatwy sposób zmienić aranżację całego wnętrza.

 

Lampy kuchenne to świetny wybór do każdej aranżacji kuchni. Gdy chcesz stworzyć przytulny nastrój, podświetlić blat w czasie przygotowywania posiłków lub wieczorem nie męczyć oczu mocnym światłem – oświetlenie podszafkowe stanowi najlepszy wybór.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.