Armatura łazienkowa do prysznica, wanny i umywalki

Funkcjonalna armatura łazienkowa od Bricomarche.pl

Wysokiej jakości armatura łazienkowa to nie tylko stylowa ozdoba wanny, umywalki czy kabiny prysznicowej, lecz także gwarancja komfortu użytkowania. W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz bogaty wybór wzorów baterii umywalkowych, wannowych, bidetowych, a także panele prysznicowe, deszczownice, baterie prysznicowe, węże, słuchawki oraz szereg akcesoriów.

Poszczególne modele różnią się kształtem, barwą i sposobem wykończenia powierzchni. Szukając błyszczącej armatury, wybierz modele chromowane, efekt o mniejszym połysku zapewnią te satynowane, a do łazienki w bardzo nowoczesnym stylu idealne będą dodatki o matowym wykończeniu.

 

Szczególnie szeroki wybór dotyczy baterii. Dostępne są ich różnorodne rodzaje:

•    wannowe,

•    umywalkowe,

•    prysznicowe,

•    bidetowe.

Różnice dotyczą wyglądu, długości kranu, rodzaju pokrętła i innych detali.

W kuchni wyjątkowo przydatna jest bateria z dwufunkcyjną słuchawką. Może ona pełnić rolę klasycznego kranu, ale także daje możliwość wyjęcia wylewki, która przymocowana jest na elastycznym wężu. Dzięki temu możesz wygodnie opłukać większe naczynia czy dokładnie umyć warzywa i owoce.

 W tej kategorii znajdziesz również akcesoria do baterii, takie jak reduktory przepływu, taśmy i sznurki uszczelniające, korki oraz uchwyty.Porady

Zobacz więcej porad