Wagi łazienkowe

Pokaż na stronie

55 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Jeśli chcesz zachować zdrowie i piękną sylwetkę, wybierz odpowiednią wagę łazienkową i regularnie sprawdzaj masę ciała. Na Bricomarche.pl znajdziesz zarówno wagi elektroniczne, jak i wagi elektryczne, dzięki którym szybko skontrolujesz swój ciężar.


Wagi do użytku domowego, dostępne w naszym katalogu, urzekają nietuzinkowym wzornictwem. Z łatwością wybierzesz model w swoim guście! Mamy stalowo-szklane wagi nowoczesne oraz wagi do łazienek klasycznych, z motywami kwiatów, kamieni, z geometrycznymi wzorami i napisami. A może lubisz prostotę i minimalizm? U nas odkryjesz też wagi czarne i transparentne.


Precyzyjne i wytrzymałe wagi elektroniczne

Znaczną część naszego asortymentu stanowią wagi łazienkowe elektroniczne, przeznaczone do pomiarów w zakresie od 5 kg do 180 kg. Są one wyposażone w cyfrowe wyświetlacze LCD, na których w ciągu niecałej sekundy widać wynik pomiaru.


Chcesz zadbać o swój wygląd i zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz wagę w ulubionym kolorze.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.