Opryskiwacze ręczne i lance do opryskiwacza

Pokaż na stronie

76 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

W ogrodzie niekiedy konieczne jest przeprowadzenie oprysku, na przykład z użyciem środków ochrony roślin. W takiej sytuacji, przy niewielkim areale, warto zainwestować w praktyczne opryskiwacze ręczne. Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać rozpylanie środków zawartych w zbiorniku na dowolnym obszarze. Praktyczne lance, często w formie teleskopowej, pomagają docierać substancjom ochronnym albo owadobójczym do trudno dostępnych miejsc, na przykład na wyższe gałęzie albo w głąb żywopłotu.


Wszystkie dostępne w ofercie sklepu opryskiwacze ręczne mogą sprawdzić się też przy bardziej prozaicznych czynnościach, na przykład takich jak podlewanie. W asortymencie zgromadziliśmy kilka rodzajów urządzeń. Podstawowe z nich obsługiwane są ręcznie po naciśnięciu dźwigni. Bardziej rozbudowane, wyposażone w większe zbiorniki na płyn, zazwyczaj mają w zestawie lance. Te można też dokupić, jeżeli zajdzie taka potrzeba, i podłączyć do sprzętu za pomocą odpowiedniej, przeznaczonej do tego celu szybkozłączki.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.