Hamaki, bujaki i huśtawki ogrodowe

Pokaż na stronie

62 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Maks. obciążenie 100 kg
Maks. obciążenie 100 kg
Materiał bawełna
Maks. obciążenie 100 kg
Maks. obciążenie 240 kg
Materiał stal, technorattan
Maks. obciążenie 360 kg
Materiał poliester/tekstylen
Maks. obciążenie 300 kg
Maks. obciążenie 130 kg
Maks. obciążenie 130 kg
Maks. obciążenie 210 kg
Materiał siedzisko: tekstylen, daszek: 180g polyester
Maks. obciążenie 120 kg
Maks. obciążenie 100 kg
Maks. obciążenie 150 kg
Maks. obciążenie 120 kg
Materiał bawełna
Maks. obciążenie 120 kg
Maks. obciążenie 300 kg
Maks. obciążenie 120 kg
Maks. obciążenie 120 kg
10 20 50 100 Ofert na stronie

Sezon letni sprzyja wypoczynkowi na świetnym powietrzu. Kiedy słupek termometru osiąga 20 stopni, masowo ruszamy do przydomowych ogrodów. Wystawiamy meble ogrodowe, w tym huśtawki i hamaki i cieszymy się słońcem. W Bricomarche znajdziesz szeroką gamę hamaków i huśtawek, stworzonych dla Twojego komfortu.

Stwórz idealne miejsce do wypoczynku w swoim ogrodzie

Zadbaj o miejsce, w którym będziesz mógł spędzać czas z całą rodziną. W ogrodzie przyda się nie tylko stół, krzesła i sprzęt ogrodowy, ale również wygodne miejsce, w którym będzie można poczytać książkę albo uciąć sobie popołudniową drzemkę. Z pewnością świetnie w tym zakresie sprawdzą się huśtawki i hamaki.

Jak wybrać odpowiedni hamak i huśtawkę do ogrodu?

Najbardziej klasyczną wersją ogrodowego hamaka jest model brazylijski. To wygodne rozwiązanie to po prostu materiał w kształcie prostokąta, zawieszony między drzewami. W naszej ofercie znajdziesz też modele z gotowymi stelażami, które rozstawisz w każdym, dowolnym miejscu. Poza tym proponujemy hamako-fotele, które pozwalają na przybranie półsiedzącej pozycji i wygodne czytanie książki. Oferujemy również szeroki wybór huśtawek ogrodowych, zarówno w wersjach jedno-, jak i kilkuosobowych, w tym model "bocianie gniazdo" do powieszenia na drzewie lub innym stelażu.

Bricomarche.pl – wysoka jakość produktów

Produkty oferowane przez Bricomarche cechuje wysoka jakość. Nasze huśtawki i hamaki są solidne i wytrzymałe. Stelaże można zostawić na zewnątrz nawet na czas zimy i intensywnych deszczów. Z kolei samo wypełnienie hamaków i huśtawek jest dostosowane do wszystkich wymagań naszych klientów.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.