Drukuj

Myjka wysokociśnieniowa K 2 Kärcher

KÄRCHER
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 2 Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 2 Kärcher Opinie
  • Porady
Urządzenie idealnie nadaje się do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też służyć jako drugie, poręczne urządzenie, używane gdy szybko musimy usunąć niewielkie zabrudzenia z małych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru.
Marka
KÄRCHER
Informacje dodatkowe
Silnik szczotkowy
Materiał pompy
kompozyt
Moc
1400 W
Ciśnienie
110 bar
EAN
4039784720053
Wydajność
360 l/h
Maks. temperatura wody
40 °C
Emisja hałasu
91 dB
Długość węża
4 m
Koła
tak
Zbiornik na środek czyszczący
nie, wężyk podający środek chemiczny
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
28,0 x 24,2 x 78,2 cm
Waga w kg
4,8 kg
Akcesoria dodatkowe
Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", wąż wysokociśnieniowy 4 m, pistolet wysokociśnieniowy z systemem Quick Connect, 1-stopniowa lanca spryskująca, lanca z dyszą rotacyjną, uchwyty na akcesoria, system szybkozłącza Quick Connect.
Kgo
0,52
Model
K 2

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.