Piły, brzeszczoty, otwornice i osełki

Pokaż na stronie

906 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał ścierny elektrokorund spojony żywicą epoksydową
Długość 5 cm
Materiał stal
Uchwyt stal
Długość 30 cm
Ilość zębów tnących 32
Materiał stal
Uchwyt drewno
Ilość zębów tnących 24
Ilość zębów tnących 24
Ilość zębów tnących 24
Ilość zębów tnących 24
Ilość zębów tnących 24
Ilość zębów tnących 9
Ilość zębów tnących 8
Ilość zębów tnących 7
Ilość zębów tnących 11
Ilość zębów tnących 7
Ilość zębów tnących 9
Ilość zębów tnących 7
Ilość zębów tnących 6
Ilość zębów tnących 7
10 20 50 100 Ofert na stronie

Cięcie różnych materiałów wymaga odpowiednich narzędzi, zazwyczaj takich jak piły ręczne. Produkty z tej kategorii zostały zebrane w taki sposób, aby zapewnić dostęp do urządzeń nadających się do cięcie standardowego drewna i produktów drewnopochodnych, jak i materiałów o wiele twardszych, ze stalą na czele. Wymienne brzeszczoty pozwalają zachować funkcjonalność urządzeń przez długi czas. Praktyczne otwornice z kolei umożliwiają wycinanie otworów w dowolnym materiale, po prawidłowym dobraniu narzędzia do ciętej powierzchni.


Wszystkie dostępne w ofercie piły ręczne zostały przygotowane z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wymienne brzeszczoty zużywają się powoli, jeżeli tylko są właściwie dostosowane do poddawanych obróbce powierzchni. Wszystkie narzędzia ręczne sprawdzą się zarówno podczas prac budowlanych, jak i renowacyjnych. Nadają się do użytku przez amatorów i profesjonalistów. W ofercie znaleźć można  również wymienne ostrza, zazwyczaj na tyle uniwersalne, że pasują do różnych uchwytów.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.