Kratki wentylacyjne - kuchenne i łazienkowe

Pokaż na stronie

216 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał ABS
Wymiary produktu 10 x 10 cm
Materiał ABS
Wymiary produktu 10 x 15 cm
Materiał ABS
Wymiary produktu 10 x 20 cm
Materiał ABS
Wymiary produktu 15 x 25 cm
Materiał ABS
Wymiary produktu 15 x 30 cm
Materiał polistyren+polipropylen
Wymiary produktu 18 x 18 x 2,7 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Prezentujemy funkcjonalne kratki wentylacyjne łazienkowe i kratki wentylacyjne kuchenne, dostępne w różnych kształtach i wymiarach. Stanowią one kluczowy element układu wentylacyjnego, dlatego jego wybór ma ogromne znaczenie dla jakości powietrza w pomieszczeniu.

Znajdź kratkę wentylacyjną do swojego wnętrza

System grzewczy i wentylacyjny są standardem w budownictwie. Grzejniki, wentylatory łazienkowe  i kuchenne obecne są praktycznie w każdym budynku. Na wentylację składa się szeroka grupa elementów, a najbardziej widocznymi są kratki wentylacyjne. Stanowią one część wykończeniową układu wentylacyjnego. Ich główną funkcją jest ochrona przed pochodzącymi z niego zanieczyszczeniami. Poszczególne modele mogą posiadać dodatkowe udogodnienia. Są dostępne w różnych kształtach i kolorach, dlatego poza ich praktycznym zastosowaniem pełnią również funkcję estetyczną. W naszej ofercie znajdują się kratki wentylacyjne łazienkowe oraz kratki wentylacyjne kuchenne. Dostępne są różne wzory i kolory, a także rozmiary, dzięki czemu kratki można dopasować do różnych systemów wentylacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.