Baterie bidetowe

Pokaż na stronie

11 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Bidety stają się coraz bardziej popularne w polskich domach, a do ich prawidłowego funkcjonowania niezbędne są baterie bidetowe. Mają one charakterystyczną budowę, bo są nieco inaczej profilowane niż tradycyjne baterie. Dodatkowo często na ich końcu, przy wylocie wody, znajduje się ruchoma głowica ceramiczna, ułatwiająca obmywanie. Tego rodzaju akcesoria dostępne są w różnych rozmiarach, stylach wykończenia oraz kolorach, przez co łatwiejszy jest ich dobór do aranżacji wnętrza.


Wszystkie oferowane baterie bidetowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać swoje przeznaczenie. Łatwość obsługi to podstawowa cecha, która przyświeca idei bidetów. Podobnie jak inne baterie łazienkowe, również i te stworzone z myślą o bidetach zostały wykonane z trwałych, odpornych na rdzewienie oraz niszczenie pod wpływem wody materiałów. Dla wolniejszego zużywania głowic warto wybrać te wykonane z ceramiki, które łatwiej się czyści, a mniej zachodzą kamieniem. Wysokość i inne parametry warto ocenić po zakupie i montażu samego bidetu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.