Panele prysznicowe i kolumny

Pokaż na stronie

66 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Dla osób, które nie chcą montować i wybierać osobno słuchawek, uchwytów prysznicowych oraz deszczownic, dobrym rozwiązaniem będą gotowe panele prysznicowe. Akcesoria te nadają się do montażu bezpośrednio na ścianie wewnątrz kabiny. Zazwyczaj różnią się między sobą ilością funkcji, które oferują. Te najdroższe kolumny natryskowe mogą mieć nawet funkcję biczów wodnych albo hydromasażu. Tańsze często składają się z deszczownicy z dopasowanym uchwytem oraz tradycyjnej słuchawki z wężem. Wszystkie są warte uwagi dzięki ich funkcjonalności.


Oferowane w asortymencie panele prysznicowe zostały wykonane z trwałych materiałów. Są odporne na rdzewienie i niszczące działanie wody. Droższe produkty wykonano z surowców, które są odporne na osadzanie się kamienia z twardej wody. Można wybierać kolumny natryskowe nie tylko pod kątem funkcjonalności przez nie oferowanych, ale również ze względu na wygląd. Najbardziej rozbudowane wersje mogą ciekawie ozdobić łazienkę, dlatego warto, aby były zbliżone stylistyką do jej wykończenia. Wszystkie akcesoria prysznicowe dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.