Uchwyty prysznicowe i łazienkowe

Pokaż na stronie

29 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 0,6 cm
Długość 6,7 cm
Długość 30 cm
Długość 12 cm
Długość 3,8 cm
Długość 5 cm
Długość 8,5 cm
Długość 8,5 cm
Długość 8,5 cm
Długość 64,5 cm
Długość 8,5 cm
Długość 8,7 cm
Długość 9 cm
Długość 4 cm
Długość 5 cm
Długość 8,7 cm
Długość 11,6 cm
Długość 45 cm
Długość 12 cm
Długość 61,5 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Praktyczne, wygodne, zapewniające bezpieczeństwo - takie właśnie są uchwyty prysznicowe. Ich zastosowanie sprawdza się właściwie w każdym przypadku, jako że poślizgnięcie pod prysznicem nie jest wcale tak rzadkie, jak się wydaje. Zazwyczaj mają one formę specjalnych, profilowanych uchwytów, które montuje się pod odpowiednim kątem. Ich rolą jest oferowane wsparcia dla użytkownika, a przez to również łatwiejsze i bezpieczniejsze wstawanie i siadanie w wannie czy wchodzenie i wychodzenie z brodzika.


Funkcjonalne uchwyty prysznicowe to niezbędny element każdej łazienki nastawionej na bezpieczeństwo użytkowników. Szczególnie ważny jest ich montaż w pomieszczeniach, z których korzystają ludzie starsi albo osoby niepełnosprawne. Uchwyty nadają się zarówno do montażu na ścianach, jak również przy dodatkowym wsparciu o podłogę. Mogą być nieruchome albo uchylne, zależnie od przeznaczenia. Jak wszystkie akcesoria prysznicowe, również one są odporne na działanie wody i wilgotnego powietrza. W sklepie oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.