Deszczownice

Pokaż na stronie

44 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Jednym z ciekawych rozwiązań w kabinach prysznicowych są deszczownice. Umożliwiają one wylewanie wody wprost na osobę stojącą pod nimi i często nie mają dodatkowych funkcji. Są jednak bardzo przydatne podczas brania prysznica i mycia całego ciała oraz włosów. Umożliwiają też relaks pod strumieniem wody, który pada bezpośrednio z góry. Z tego powodu są chętnie wybierane jako jeden z elementów wyposażenia wnętrza kabiny, zarówno gotowej, jak i tej montowanej w niestandardowy sposób.


Wszystkie oferowane w asortymencie sklepu deszczownice to produkty wysokiej jakości, które wyróżnia przede wszystkim trwałość. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać jeden rodzaj strumienia wody płynący wprost znad głowy. W wielu przypadkach stanowią one element większego zestawu, z dopasowaną słuchawką prysznicową, wężem, a nawet drążkiem do zaczepienia słuchawki. Jak wszystkie akcesoria prysznicowe, również one są odporne na niszczące działanie wody, ale z czasem wymagają wymiany z uwagi na zatkanie kanałów odpływowych kamieniem z twardej wody.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.