Kable HDMI, RTV, antenowe

Pokaż na stronie

113 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Wymiary produktu 3 m
Zastosowanie transfer danych
Wymiary produktu 3 m
Zastosowanie do instalacji telewizyjnych
Wymiary produktu 20 m
Zastosowanie do głośników
Wymiary produktu 10 m
Zastosowanie do głośników
Wymiary produktu 5 m
Zastosowanie do instalacji telewizyjnych
Wymiary produktu 1,5 m
Zastosowanie do radia
Wymiary produktu 1,5 m
Zastosowanie transfer danych
Wymiary produktu 1,5 m
Zastosowanie do sieci
Wymiary produktu 5 m
Zastosowanie transfer danych
Wymiary produktu 1,5 m
Zastosowanie do sieci
Zastosowanie urządzenia elektryczne
Wymiary produktu 3 m
Wymiary produktu 1,5 m
Wymiary produktu 1,5 m
Wymiary produktu 3 m
Wymiary produktu 1,5 m
Wymiary produktu 1,5 m
Wymiary produktu 5 m
Wymiary produktu 1,5 m
10 20 50 100 Ofert na stronie

Z myślą o wymagających klientach przygotowaliśmy w naszym sklepie selekcję kabli antenowych, które umożliwiają doskonałą transmisję przekazu. Korzystając z oferty, można wybrać kable antenowe z odpowiednio wytrzymałą konstrukcją, które gwarantują jakość i trwałość na długi czas. Produkty, które zgromadziliśmy w naszym sklepie internetowym, wykonane są z solidnych materiałów umożliwiających mocniejsze zginanie przewodu oraz najlepszą jakość ekranowania nawet na długich dystansach.


Nasza oferta to również kable HDMI z lekkich i giętkich materiałów umożliwiających łatwe i komfortowe przechowywanie produktu. Kable dostępne są także w różnych długościach, dlatego możesz je dobrać do swoich potrzeb - wiadomo, że w zależności od zastosowań przydadzą się dłuższe bądź krótsze przewody. Wśród oferty znajdziesz również baterie, latarki, akcesoria RTV, a w tym kable cechujące się świetną odpornością na niekorzystnie działające czynniki zewnętrzne. Produkty nie powodują zakłóceń ani utraty jakości dźwięku. Dzięki naszym kablom RTV każdy już może słuchać swojej ulubionej muzyki, która brzmieć będzie dokładnie tak, jak w urządzeniu bazowym!


Na rynku dostępnych jest wiele przewodów elektrycznych, które nie tylko umożliwiają stworzenie funkcjonalnego systemu elektrycznego, ale też pozwalają na zwiększenie użyteczności różnego rodzaju akcesoriów RTV. Kiedy mowa o telewizorach, laptopach czy innych tego typu urządzeniach, nie sposób nie wspomnieć o kablach HDMI czy USB, dzięki którym możemy ze sobą łączyć różne urządzenia, ciesząc się większymi możliwościami pracy lub rozrywki.

W ofercie sklepu Bricomarche znajdziemy różnego rodzaju kable użytkowe. W naszym asortymencie wyszukać można między innymi:


 • kable UTP;
 • wspomniane wcześniej HDMI czy USB;
 • kable sieciowe do komputera.


Dla osób zainteresowanych mamy także ładowarki samochodowe czy mniejsze akcesoria typu krokodylki, pozwalające na stworzenie dowolnej konfiguracji i dopasowanie kabli w taki sposób, aby spełniały swoje zadanie.


Jakie kable warto wybrać do domu?

Gospodarstwo domowe często pełne jest różnorodnego sprzętu elektronicznego. Działanie tego typu urządzeń może być uwarunkowane posiadaniem odpowiednich kabli zasilających oraz złączy, umożliwiających rozszerzenie jego funkcjonowania. Dzięki antenom pokojowym możliwe jest podłączenie telewizora do sieci i oglądanie programów telewizyjnych. Aktualnie jednak częściej korzysta się z kart modułowych, wifi lub kabli HDMI, które łączymy wraz z modemem telewizyjnym. Każde z takich akcesoriów wykazuje indywidualne funkcje, które warto znać, aby prawidłowo z nich korzystać.


Kable HDMI

HDMI (High-Definition Multimedia Interface) jest to przewód, wykorzystywany do transmisji multimediów, pozwalający na ich przekazywanie np. z modemu, komputera czy laptopa na telewizor. Kabel HDMi pozwala na przekazywanie jednocześnie obrazu i dźwięku z zachowaniem ich wysokiej jakości. Jest to urządzenie wszechstronne, dzięki któremu możemy łączyć ze sobą liczne urządzenia. Aktualnie większość narzędzi medialnych posiada port HDMI standard. W sprzedaży znaleźć można też mniejsze wtyki:


 • HDMI mini - wykorzystywany głównie w kamerach i aparatach;
 • microHDMI - wykorzystywany przede wszystkim w najnowszych modelach smartfonów.


Kable USB

Kabel USB to rodzaj złącza, umożliwiającego komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami, zastępującego porty równoległe i szeregowe. Jest to bardzo popularny kabel, stosowany aktualnie na wiele sposobów. Kabel USB jest wykorzystywany między innymi do połączenia z komputerem:


 • drukarki;
 • dysku zewnętrznego;
 • telefonu;
 • odtwarzacza mp3;
 • czytnika ebooków;
 • aparat fotograficznego;


i wielu innych urządzeń.


Przy pomocy kabla USB banalnie proste staje się przyłączenie do laptopa lub komputera stacjonarnego także urządzeń, ułatwiających jego pracę, takich jak myszka czy klawiatura.

Działanie kabla USB polega na zasadzie hosta, którego zadaniem jest sprawdzenie trybu wymiany informacji pomiędzy urządzeniami i na tej podstawie nadania im odpowiednich adresów. Wbudowany interfejs odpowiada za przesył danych, transmitując odpowiednie pakiety bitów.

Dużą zaletą tego typu produktów jest to, że nie wymagają one instalowania żadnych sterowników. Po krótkiej konfiguracji z urządzeniem są już gotowe do pracy.


Kable UTP

UTP (Unshielded Twisted Pair) nazywany też często po prostu skrętką to przewód, charakteryzujący się czterema parami przewodów, ułożonymi symetrycznie. Pary te są skręcone, tworząc zrównoważoną linię transmisyjną. Zmniejsza to pole transmisyjne oraz przepływ pomiędzy konkretnymi parami żył. Jest to jeden z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych przewodów, wykorzystywany najczęściej w połączeniu sieci informatycznych i teleinformatycznych, najczęściej w domach i zakładach pracy do przesyłania danych cyfrowych i analogowych.


Kable telefoniczne

Kable telefoniczne, nazywane też kablami telekomunikacyjnymi, stosowane są głównie do podłączania telefonów stacjonarnych oraz domofonów. Choć w dobie popularności smartfonów instalacje telefoniczne zakładane są coraz rzadziej, takie kable w dalszym ciągu często wykorzystywane są w zakładach pracy, przede wszystkim w biurach większych przedsiębiorstw.


Ładowarki samochodowe

Możliwość doładowania telefonu w trakcie jazdy znacznie zwiększa komfort podróży. Coraz więcej osób korzysta z nawigacji w smartfonie, a taka aplikacja dość szybko rozładowuje baterie. Aby więc uniknąć odcięcia od sieci i stracenia kontaktu z bliskimi, warto mieć przy sobie zawsze ładowarkę samochodową, dzięki której bez problemu podładujemy smartfon podczas jazdy.

Nowoczesne samochody wyposażone są w gniazdko zapalniczki, do którego można podłączyć różne modele ładowarek samochodowych. Wybierając odpowiednią ładowarkę, warto zwrócić uwagę na to, ile miejsc na wtyczkę ma dany produkt, gdyż warto taki czynnik dobrać zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Jeżeli myślimy o ładowaniu kilku telefonów lub też innych urządzeń na kabel USB, najlepiej wybrać ładowarkę z dwoma lub więcej miejscami na wtyki.


Kable sieciowe do komputera

Kolejny elementem, wchodzącym w kategorię przewodów, są kable sieciowe do komputera, które służą do tego, aby przewodowo podłączył sieć Ethernet do urządzenia. To dzięki tym produktom nasz laptop, komputer stacjonarny, tablet, a nawet smartfon, może korzystać z dostępu do sieci LAN. Kable sieciowe są szczególnie doceniane przez miłośników gier komputerowych i gier wideo, a także streamerów, którym zależy na stabilnym łączu bez zakłóceń, które często pojawiają się w przypadku odbioru internetu z sieci bezprzewodowej wifi. Jest to także sprawdzona opcja w wielu zakładach pracy, zwłaszcza tam, gdzie prowadzone są rozmowy online lub nauka zdalna.


Czym są krokodylki elektryczne?

Tworząc jakiegokolwiek rodzaju połączenia przewodowe, warto wyposażyć się w krokodylki elektryczne, czyli proste złącza zaciskowe, które wykorzystywane są w technice połączeń w elektrotechnice jako zastępstwo klipsa lub przedłużacza. Mają charakterystyczny kształt zacisku, który nieco przypomina paszczę krokodyla, stąd nazwa zaciski elektryczne krokodylki. Te niewielkie części powszechnie wykorzystywane są w zakładach elektrycznych, choć znajdą swoje miejsce także w gospodarstwie domowym.


Czy wybór odpowiedniego kabla ma duże znaczenie?

W każdym domu i w większości budynków użytkowych znajduje się wiele kabli. Ich znaczenie jest ogromne, ponieważ w dużym stopniu wspomagają one działanie urządzeń elektrycznych. Nie wszystkie kable są jednak takie same, dlatego wybierając odpowiedni, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wtyczkę, jaką znajdziemy na jego zakończeniu. Niektóre przewody zakończone są dwoma wtyczkami, a jeszcze inne mają odmienne wtyczki na każdym końcu. Różnorodność tego typu produktów jest duża, dlatego warto zaznajomić się z rodzajami kabli oraz ich przeznaczeniem.


Szeroki wybór kabli w sklepie Bricomarche

Przeglądając ofertę naszego marketu internetowego, można trafić na ciekawe okazje. W naszym asortymencie posiadamy kable HDMI ze wtyczkami standard i mini, jak również kable USB, ładowarki do samochodu i wiele innych przewodów, dzięki którym korzystanie z urządzeń elektronicznych stanie się łatwiejsze. Choć niepozorne i niedrogie, kable antenowe, sieciowe, czy UTP stanowią elementy powszechnie stosowane w mieszkaniach i zakładach pracy.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.