Kable, gniazdka, przewody telewizyjne i inne akcesoria RTV

Pokaż na stronie

231 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rodzaj sygnału TV
Wymiary produktu 10 x 31 x 2 cm
Zastosowanie audio-video
Rodzaj sygnału TV
Wymiary produktu 12 x 3,5 x 32 cm
Zastosowanie audio-video
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 45 x 45 x 2,5 cm
Zastosowanie do montażu telewizorów na ścianie
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 10 x 5 x 5 cm
Zastosowanie do anten satelitarnych
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 12 x 12 x 6 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 12 x 8 x 5 cm
Zastosowanie do anten satelitarnych
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 40 x 40 x 8 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 20 x 20 x 4 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 60 x 15 x 2,5 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 60 x 40 x 12 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 40 x 40 x 8 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 40 x 20 x 4 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 7 x 5 x 5 cm
Zastosowanie do anten satelitarnych
Rodzaj uchwyt LCD
Wymiary produktu 60 x 40 x 4 cm
Zastosowanie do zawieszenia na ścianie
Wymiary produktu 6 x 3 x 3 cm
Zastosowanie przejściówka elektryczna
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 19,5 x 4,5 x 2 cm
Zastosowanie obsługa urządzeń audio-video
Wymiary produktu 5 x 2,5 x 2,5 cm
Zastosowanie przejściówka elektryczna
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 52,5 x 28 x 12 cm
Zastosowanie instalacje antenowe
Rodzaj audio-video
Wymiary produktu 32 x 45 x 6 cm
Zastosowanie uchwyt TV z ramieniem
10 20 50 100 Ofert na stronie

Podłączenie telewizora albo zestawu stereo wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie wtyczki i kable. Akcesoria RTV powinny być zawsze dobrane pod gniazda wyjściowe, które znajdują się w danym sprzęcie. Przed podłączeniem warto zapoznać się z instrukcją, która jest wskaże, w jaki sposób dokonać podłączenia, aby obraz i dźwięk uzyskały najlepszą jakość. Kable, gniazda, przewody telewizyjne - szeroki wybór tych produktów, dostosowanych do starszych i nowoczesnych urządzeń, oferujemy w naszym sklepie..


Wszystkie dostępne w sprzedaży baterie, latarki, akcesoria RTV spełniają normy odpowiednie dla tego rodzaju sprzętu. Są bezpieczne w stosowaniu - redukują ryzyko występowania spięć, o ile zostaną właściwie dobrane i podłączone. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane kable, gniazdka, przewody telewizyjne gwarantują dobry odbiór obrazu oraz dźwięku, co przekłada się na przyjemność płynącą z oglądania. Akcesoria są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego nawet jeżeli sprzęt stoi daleko, można go wygodnie podłączyć do źródła prądu albo nadajnika.

Przewody telewizyjne i akcesoria – zapewnij sobie świetną jakość dźwięku i obrazu

W większości domów znajduje się telewizor. Aby swobodnie oglądać na nim różne kanały telewizyjne, niezbędne jest podłączenie do anteny czy telewizji kablowej. Do tego potrzebujesz nie tylko kabli, ale także odpowiednich akcesoriów. W tej kategorii znajdziesz przewody RTV, którymi możesz połączyć antenę z telewizorem. Przewody RTV posłużą Ci do skutecznej transmisji obrazu i dźwięku w postaci impulsów elektrycznych, które będą dekodowane w telewizorze.

Przewody telewizyjne to jednak nie wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. W tej kategorii znajdziesz także wtyczki, rozgałęźniki i gniazda, którymi zakończone są przewody telewizyjne. Za pomocą tych małych akcesoriów łatwo podłączysz przewody do odbiornika.

W tej kategorii znajdziesz także uchwyty do telewizora, wzmacniacze antenowe czy różnego rodzaju konwertory. Jeśli chcesz jednym kablem przesłać dźwięk i obraz z komputera do telewizora, będziesz potrzebować kabli HDMI, które znajdziesz także w tej kategorii. Specjalny oplot uniemożliwia plątanie się kabla, dzięki czemu przesyłanie nie będzie niczym zakłócone, a kabel posłuży Ci przez wiele lat.

Jakie wtyczki antenowe do TV wybrać?

Wtyczki antenowe do TV są raczej zestandaryzowane, dzięki czemu w każdym telewizorze znajdziesz te same gniazda. Mogą się różnić jednak rozmiarem. Dzisiejsze telewizory są bardzo cienkie, co wymusza często stosowanie mniejszych wtyczek.

Wtyczki antenowe do TV kończą kable RTV i umożliwiają podłączenie ich do telewizora. W tej kategorii znajdziesz zarówno wtyczki, jak i gniazda. Możesz wybrać wtyczki pojedyncze lub różnego rodzaju rozgałęźniki, które pozwolą Ci poprowadzić sygnał z anteny także do innych pokojów i podłączyć do nich więcej niż jeden telewizor.

W tej kategorii znajdziesz także wtyczki, które umożliwiają zakręcenie kablem o kąt 90°. Akcesoria te sprawdzają się w nowoczesnych telewizorach zawieszonych na ścianie, gdzie wszystkie kable schowane są za telewizorem. Tego rodzaju wtyczka pozwala podłączyć kabel nawet wówczas, gdy przestrzeń pomiędzy obudową telewizora a ścianą jest bardzo wąska.

Kable telewizyjne i podłączeniowe – bez nich nie podłączysz telewizora czy anteny

W tej kategorii znajdziesz także różnego rodzaju kable telewizyjne. Poszczególne ich rodzaje wybierz w zależności od potrzeby i rodzaju przesyłanego sygnału. Kable telewizyjne mogą być zakończone wtykiem 3,5 mm, 21 stykowym czy nawet końcówką USB.

Do telewizora możesz podłączyć także inne urządzenia, które mają różne wejścia. Jeśli Twój telewizor nie ma konkretnego gniazda, możesz użyć specjalnych przejściówek. W ten sposób kabel zakończony np. USB możesz podłączyć do gniazd na wtyk 3,5.

Chcesz ukryć kable w ścianie? Wybierz gniazda telewizyjne

W nowoczesnych aranżacjach dąży się do tego, aby jak najskuteczniej ukryć wszelkie okablowanie. W salonie płaski telewizor najczęściej powieszony jest na ścianie. Jak to zrobić, aby nie odchodziły od niego żadne kable, które mogłyby skutecznie niszczyć aranżację wnętrza? Wystarczy wszystkie kable przyłączeniowe poprowadzić w ścianie.

Aby odpowiednie zabezpieczyć kable i ścianę przed zniszczeniem. Przewody pociągnięte w ścianie zakończ przed podpięciem do nich telewizora. Do tego przydadzą Ci się gniazda telewizyjne. Umieść je dokładnie za telewizorem. Do nich możesz podłączyć krótki kabel, który następnie podłączysz do telewizora. Gniazda telewizyjne zazwyczaj mają wejścia TV, SAT czy R, dzięki czemu skutecznie doprowadzisz sygnał antenowy do odbiornika.

Uchwyty ścienne do TV i anteny pozwolą Ci stabilnie zawiesić odbiorniki sygnału telewizyjnego

Kolejnym elementem niezbędnym podczas instalowania telewizora i podłączania go do anteny są uchwyty ścienne do TV. Te akcesoria wykonane są zazwyczaj z solidnego metalu, dzięki czemu bez problemu utrzymają telewizor na ścianie. Możesz wybrać uchwyty ścienne do TV płaskie lub z możliwością regulacji kąta nachylenia telewizora. Te modele sprawiają, że telewizor nieco bardziej odstaje od ściany, jednak możesz swobodnie dopasować go do najwygodniejszej pozycji osoby patrzącej w ekran. Przydają się szczególnie w sypialni, gdzie telewizor znajduje się powyżej poziomu linii osoby patrzącej.

Oprócz uchwytów do telewizora znajdziesz w tej kategorii także niezbędne uchwyty do anteny satelitarnej. Dzięki nim solidnie przytwierdzisz je do dachu czy barierki balkonu. Żaden wiatr nie zmieni ułożenia anteny i nie wpłynie na jakość odbieranego sygnału. Znajdziesz zarówno uchwyty antenowe ścienne o różnej długości, jak i płaskie uchwyty do masztu SAT, które sprawdzą się do umieszczenia satelity przy ścianie domu.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.