Wiadra z wyciskaczem i miski na pranie

Pokaż na stronie

585 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Tylko online
Materiał silikon
Pojemność 10 l
29 99 szt.
Tylko online
Materiał silikon
29 99 szt.
Tylko online
Materiał silikon
Pojemność 5 l
24 99 szt.
Tylko online
Materiał silikon
34 99 szt.
Tylko online
Materiał silikon
44 99 szt.
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 25 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 40 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 40 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 40 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 60 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 60 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 12 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 12 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 15 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 15 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 15 l
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ergonomiczne wiadra do mopa ułatwiają codzienne porządki. Dzięki temu że są produkowane z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się trwałością. Z drugiej strony są estetyczne i bez problemu można dopasować kolory, kształty i wielkości do swoich potrzeb. Wiadra na mopa wyposażone są w dedykowane wyciskacze, które pozwalają szybko i bez konieczności moczenia dłoni pozbyć się nadmiaru wody. To sprawia, że sprzątanie jest efektywne i pozostawia podłogi nie tylko czyste, ale również odpowiednio zabezpieczone przed różnego rodzaju czynnikami. Uchwyty i dodatkowe akcesoria są niezwykle przydatne i powodują, że nawet nielubiane czynności stają się prostsze. W domu, biurze czy też w przestrzeni użytkowej chętnie sięga się po miski do sprzątania, jakie oferujemy na bricomarche.pl. Bez problemu można w nich rozrobić różnego rodzaju preparaty, by umyć okna, meble w ogrodzie i wiele innych elementów. Produkty w różnych kształtach i wykończeniach świetnie sprawdzają się w kuchni, łazience czy pralni. To niezbędnik w każdym mieszkaniu. Wybierz najlepsze miski do sprzątania Twojego domu.

Uniwersalne miski i wiadra plastikowe do każdego mieszkania

W każdym domu i mieszkaniu miski plastikowe znajdą wiele zastosowań. To najbardziej uniwersalne akcesoria, które wykorzystasz zarówno w kuchni, jak i łazience. Miski plastikowe dostępne w tej kategorii mają różną średnicę i kształt. Znajdziesz tu niewielkie poręczne miski z dziubkiem do przelewania płynów, większe miski z uchwytami na pranie czy wreszcie sprytne kwadratowe wanny plastikowe z korkiem.

Wanny plastikowe doskonale nadają się do prania ubrań czy mycia niemowląt i małych dzieci. W kategorii tej dostępne są także wiadra plastikowe z pokrywką i bez. Ich zastosowania są równie szerokie co misek. Z pewnością sprawdzą się podczas sprzątania. Wówczas najlepszym wyborem są wiadra plastikowe z wyciskaczem na mopa. Mycie podłogi z nimi będzie równie łatwe, co szybkie.

W tej kategorii znajdziesz także różnego rodzaju miski, które wykorzystasz w kuchni podczas przygotowywania posiłków. Dostępne są miski plastikowe i wykonane ze stali nierdzewnej. Praktycznym modelem jest miska na sałatkę z zestawem widelców, które ułatwiają nakładanie dania. Do blendowania owoców czy warzyw doskonale nadają się miski z częściową pokrywką i podziałką, na której odczytasz pojemność składników w płynie.

Okrągłe i kwadratowe wiadra z wyciskaczem

Większość misek i wiader dostępnych w tej kategorii wykonane są z wytrzymałego plastiku. Dotyczy to zarówno ich obudowy, jak i akcesoriów w postaci ucha do przenoszenia, rączek, pokrywek czy wyciskaczy do mopa. Niektóre z nich wyposażone są w elementy antypoślizgowe np. wanienki czy nocniki dla dzieci, dzięki czemu unikasz przesuwania się przedmiotu i zwiększasz komfort dziecka podczas korzystania z nich.

Wiadra z wyciskaczem czy pokrywką dostępne są w różnej pojemności, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni model do ich zastosowania. W niewielkich mieszkaniach spokojnie wystarczą mniejsze wiadra z wyciskaczem, dzięki którym wygodnie przeniesiesz wodę z płynem do mycia podłogi. W ogrodzie, na śmieci lub inne odpadki lepiej sprawdzi się kilkulitrowe wiadro z pokrywą. Z kolei w domach lub mieszkaniach najlepsze będą wiadra do mopa o większej objętości, dzięki czemu unikniesz częstej wymiany wody z płynem do mycia podłóg.

Plastikowe wiadra do mopa są odporne na działanie wody i niezwykle szczelne. Nie musisz więc obawiać się, że w czasie użytkowania zacznie przeciekać. Wytrzymała rączka ułatwia przenoszenie nawet dużej ilości wody. Materiał ten odporny jest także na warunki atmosferyczne zarówno mróz, jak i duże słońce, dzięki czemu możesz przechowywać wykonane z niego wiadra na zewnątrz w ogrodzie.

W kategorii tej dostępne są wiadra i miski w szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz wybierać spośród produktów jednobarwnych, jak i ozdobionych ciekawymi wzorami. Akcesoria przeznaczone dla dzieci mają ciekawe dziecięce motywy, które z pewnością spodobają się najmłodszym.

Niezbędne podczas utrzymania porządku w domu

Do czego właściwie wykorzystasz dostępne w tej kategorii wiadra i miski na pranie? Niektóre z dostępnych produktów dzięki swojej budowie jasno określają swoje przeznaczenie np. wiadra do mycia podłóg. Zawsze wyposażone są w rączkę, dzięki której możesz przenieść je wraz z zawartością na wybrane miejsce. Ponadto mają specjalny wyciskacz do mopa, dzięki któremu usuniesz nadmiar wody z mopa i zmyjesz nim brudną podłogę.

Wiadra do mycia podłóg mogą jednak mieć o wiele więcej zastosowań. Wystarczy, że wybierzesz model ze zdejmowaną nakładką na mopa lub dokupisz ją osobno do już posiadanego wiadra. Wówczas plastikowe wiadro doskonale sprawdzi się podczas mycia okien, przenoszenia zebranych owoców z ogrodu czy do przechowywania środków czystości lub po prostu będzie służyło Ci jako kosz na śmieci.

To samo dotyczy misek. Większe miski na pranie będą Ci nie tylko ułatwiały robienie prania czy jego rozwieszanie. Równie dobrze sprawdzą się podczas kąpieli zwierząt domowych, mycia okien czy nawet zabiegów pielęgnacyjnych stóp. W mniejszych miskach możesz przechowywać mopy i szczotki do sprzątania czy gąbki i szmatki do podłogi. Wówczas wszystkie akcesoria niezbędne podczas codziennych porządków masz zebrane w jednym miejscu.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.