Drukuj
Tylko online

Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW

Paczkomat: 72h, Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 72h, Bricomat: do 9 dni, Odbiór osobisty: do 9 dni
Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW
Led-Pol Sp. z o.o. Sp.k.
PLN
10 49 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW
  • Podobne produkty
  • Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW Opinie
  • Porady
10 49 szt.

Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW

Żarówki LED w ostatnim czasie mocno zyskały na popularności. Nie bez powodu! Ledówki pobierają mniej energii elektrycznej niż tradycyjne i dostarczają wysoki poziom oświetlenia pomieszczeń.

Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW posiada klasę energetyczną A+. Warto również zauważyć, że 6-8W w żarówce LED odpowiada 50W zwykłej żarówki! To wszystko wskazuje, że produkt jest energooszczędny a więc idealnie sprawdzi się podczas codziennego stosowania, nie tylko dekoracyjnego.

Zużycie energii w porównaniu do zwykłej żarówki jest mniejsze nawet o 90%! To bardzo duża oszczędność w portfelu. Czemu by nie skorzystać?

Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW

Żarówka Filament LED ORO-E27 emituje ciepłą barwę światła. Ten rodzaj buduje przyjemną i kojącą atmosferę. Z tego powodu warto ją zamontować w lampce nocnej bądź w typowo ozdobnym oświetleniu. Choć do pracy i nauki specjaliści bardziej polecają zimną barwę światła, taka żarówka może doświetlić niejedną klimatyczną pracownię czy gabinet. Pamiętaj, że barwa światła ma duży wpływ na nasze samopoczucie!


Ze względu na swój dekoracyjny charakter, żarówkę można wykorzystać w salonie, w którym ciepły klimat przyciągnie gości oraz domowników, chcących odpocząć. Także dobrze się sprawdzi w miejscach publicznych tj.: klubach, restauracjach, pubach, kawiarniach, SPA itp. Ta barwa działa kojąco na ludzi, niezależnie od wieku.


Żarówka posiada gwint E27 - klasyczny, najczęściej spotkany w różnych rodzajach lamp i mniejszych lampek. To sprawia, że ma szerokie zastosowanie i nie będziesz miał problemów w dopasowaniu odpowiedniego oświetlenia. Nieprzezroczyste wykończenie oraz kąt świecenia 360 stopni powodują równomierne oświetlenie pokoju.


Nawet najlepsza lampa nie będzie dobrze oświetlała bez odpowiedniej żarówki. Wypróbuj ledówki dostępne w sklepie Bricomarché i przekonaj się, dlaczego są dla Ciebie!

Marka
ORO
Typ
Filament LED
Barwa światła
ciepła
Moc
6 W
EAN
5902533190607
Ekwiwalent mocy
45 W
Napięcie
220-240 V
Strumień świetlny
550 lm
Gwint
E27
Klasa energetyczna
F
Żarówka Filament LED ORO-E27-FL-ROTO-6W-WW
Ilość szt. / opakowanie
1
Gwarancja
24 mies.
Kgo
0,13
Kolor
biały

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.