Drukuj

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Energy+ 18 V Li-Ion uchwyt 13 mm bez akumulatora GRAPHITE

Grupa Topex
  • Opis i specyfikacja Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Energy+ 18 V Li-Ion uchwyt 13 mm bez akumulatora GRAPHITE
  • Podobne produkty
  • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Energy+ 18 V Li-Ion uchwyt 13 mm bez akumulatora GRAPHITE Opinie
  • Porady
Dwubiegowa wiertarko-wkrętarka GRAPHITE z udarem, współpracująca z akumulatorami 18V Li-Ion GRAPHITE Energy+. Elektronarzędzie posiada płynną regulację prędkości obrotowej oraz zostało wyposażone w przełącznik kierunku obrotów. Samozaciskowy uchwyt pozwala na stosowanie osprzętu o średnicy 2-13 mm. Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona na pierwszym biegu wynosi 350, a na drugim 1250 obrotów na minutę. Częstotliwość udaru mechanicznego na pierwszym biegu osiąga wartość 5250, a na drugim 18750 uderzeń na minutę. Maksymalny moment obrotowy wynosi 35 Nm (wkręcanie miękkie) / 55 Nm (twarde) i może być regulowany poprzez 16-stopniowe sprzęgło z dodatkowym szybkim przełącznikiem trybu pracy dla wkręcania, wiercenia i wiercenia z udarem. Urządzenie wyposażono w elektryczny hamulec silnika i automatyczną blokadę wrzeciona. Dioda LED, uruchamiana automatycznie, podświetla miejsce pracy. Ergonomiczny kształt rękojeści i zwarta konstrukcja wiertarko-wkrętarki pozwalają na wygodną pracę także w trudnych warunkach. Rękojeść została pokryta materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu elektronarzędzie pewnie leży w dłoni. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali.
Marka
GRAPHITE
Prędkość obrotowa
1250 obr./min
Regulacja momentu obrotowego
Tak 16 (oraz dodatkowy przełącznik wkręcania, wiercenia i wiercenia z udarem)
EAN
5902062035387
Rodzaj akumulatora
Li-Ion
Moment dokręcenia
55 Nm
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
24 x 8,5 x 20 cm
Waga w kg
1,8 kg
Model
58G010

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.