Wąż ssący ecologic SH 5 Kärcher

KÄRCHER

Wąż ssący ecologic SH 5 Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Wąż ssący ecologic SH 5 Kärcher
  • Wąż ssący ecologic SH 5 Kärcher Opinie
  • Porady
wąż ssący eco!ogic pozwala na korzystanie z myjek wysokociśnieniowych w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci wodociągowej np. na działkach. Dzięki zastosowaniu węża myjka może być zasilana w wodę np. z wiaderka lub innego zbiornika. Końcówka węża wyposażona jest w filtr a sam wąż w zaczep zapobiegający jego ześlizgiwaniu ze zbiornika. Produkt jest przyjazny dla środowiska - nie zawiera ftalanów ani PCV, w 90% podlega recyklingowi.
Marka
KÄRCHER
Typ
wąż
Zastosowanie
Do zasysania wody z beczek, zbiorników czy z oczek wodnych, jako wyposażenie opcjonalne myjek wysokociśnieniowych Kärcher klasy: K4-K7.
Informacje dodatkowe
Długość węża 5 m, maksymalna temperatura doprowadzenia wody 40°C.
EAN
4039784843080

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.