- Bricomarché
- >Farby i lakiery
- Okazje online
- Wyprzedaż Online
- Wielkanoc
- Wszystkich Świętych
- Halloween
- Promocje
- Sylwester/Nowy Rok
- Zwierzęta
- Hobby
- Ogród
- Elektryka
- Łazienka
- Stolarka
- Oświetlenie
- Ogrzewanie i wentylacja
- Hydraulika
- Dekoracje wnętrz
- Narzędzia
- Artykuły gospodarcze
- Budowanie
- Świat dziecka
- Kuchnia
- Panele podłogowe
- Płytki i gresy
- Przechowywanie
- Boże Narodzenie
- >Wałek SPINNER S18W9 Seria 330 Blue Dolphin

Wałek SPINNER S18W9 Seria 330 Blue Dolphin
Opis produktu
Wałek SPINNER S18W9 Seria 330 Blue Dolphin to produkt, który celująco zda egzamin podczas rozmaitych prac malarskich. Zastosowanie poliestru sprawiło, że wałek odznacza się bardzo dobrym wchłanianiem i zapewnia jednolite krycie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pomalujesz powierzchnie z dbałością o estetykę. Jednak, co ważniejsze, produkt nie zostawia włosia, wyróżnia się ergonomicznym kształtem i został przystosowany do gładkich powierzchni. Za jego pomocą szybko i sprawnie rozprowadzisz farbę bez konieczności robienia poprawek. Produkt ma 17,8 cm długości i 7 cm szerokości.
Jednolite krycie powierzchni dzięki wkładowi z poliestru.
Produkt sprawdzi się do rozprowadzania każdego rodzaju farby.
Wygoda malowania dzięki wałkowi o długości 17,8 cm.
Produkt nadaje się do pokrywania gładkich nawierzchni.
Ten wkład wykonano z poliestru, co przekłada się na równe rozprowadzanie emulsji i znaczne ułatwienie prac renowacyjnych lub dekoracyjnych. Wybierz akcesoria do malowania, które znacznie przyspieszą Twoją pracę i oszczędzą czas spędzony na poprawkach.
Ze względu na specjalny rodzaj wkładu produkt świetnie sprawdza się do rozprowadzania każdego rodzaju farby. Pożegnaj nieestetyczne smugi, widoczne przejścia między warstwami i konieczność robienia uciążliwych poprawek, wybierając sprzęt malarski, który idealnie wykona zadanie, niezależnie od tego, jaką farbę zastosujesz.
Równe pokrycie powierzchni emulsją to nie lada wyzwanie, dlatego warto wyposażyć się we wkład, który optymalnie ułatwi to zadanie. Dzięki wałkowi o długości 17,8 cm masz zapewnione najlepsze efekty przy malowaniu dużych powierzchni.
Ten sprzęt malarski idealnie sprawdzi się przy malowaniu gładkich nawierzchni. Materiał wykonania wkładu cechuje się świetnymi właściwościami pozwalającymi na równomierne pokrywanie powierzchni, bez nieestetycznych niedociągnięć.
Farby wewnętrzne
Przejdź ->Farby zewnętrzne
Przejdź ->Środki ochrony drewna
Przejdź ->Przygotowanie podłoża
Przejdź ->Akcesoria do malowania
Przejdź ->Rozpuszczalniki i zmywacze
Przejdź ->Specyfikacja
- EAN5907758548660
- Informacje dodatkowegładkie powierzchnie
- Informacje o producencieXL-TAPE-INTERNATIONAL Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 248, 25-116 Kielce, [email protected]
- Materiał wkładupoliester
- Szerokość wałka17,8 cm
- Typwkład
Możesz potrzebować
Podobne produkty
- Data malejąco
- Data rosnąco
- Ocena malejąco
- Ocena rosnąco
- Najbardziej przydatne
- Najmniej przydatne
- Brak wyników
- Brak wyników
0
Na podstawie 0 opinii
Porady
