Drukuj

Taśma montażowa dwustronna Technicqll

NALMAT
  • Opis i specyfikacja Taśma montażowa dwustronna Technicqll
  • Taśma montażowa dwustronna Technicqll Opinie
  • Porady
Taśma dwustronnie klejąca wykonana z elastycznej pianki polietylenowej pokrytej klejem na bazie kauczuku. Charakteryzuje się dużą odpornością na obciążenia i wysoką siłą klejenia. Nadaje się do łączenia gładkich i twardych powierzchni.
Typ
dwustronna
Wymiary produktu
150 x 1,9 cm
Materiał
elastyczna pianka polietylenowa
Zastosowanie
Przyklejanie np. wykończeniowych listew ozdobnych, kinkietów, kalendarzy, termometrów, obrazów, telefonów, różnych tabliczek informacyjno-ostrzegawczych, akcesoriów kuchenno-łazienkowych np. suszarek, pojemników na ręczniki papierowe, szczoteczek do zębów, mydelniczek, wieszaków.
EAN
5902051000693
Kolor
biały

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.