Taśma do odcinania kolorów WASHI 35 mm x 50 m Blue Dolphin

XL-TAPE-International Sp. z o.o.

Taśma do odcinania kolorów WASHI 35 mm x 50 m Blue Dolphin

XL-TAPE-International Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Taśma do odcinania kolorów WASHI 35 mm x 50 m Blue Dolphin
  • Taśma do odcinania kolorów WASHI 35 mm x 50 m Blue Dolphin Opinie
  • Porady
Taśma WASHI ULTRA -PREMIUM do odcinania kolorów produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała, nie chłonie także wilgoci. Została ona wyposażona w specjalny BLOKER zapobiegający podciekaniu farby, dzięki temu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.
Długość
5000 cm
Informacje dodatkowe
- odporna na promienie słoneczne - 60-dni łatwe usuwanie - bloker – chroni przed podciekaniem - wszystkie powierzchnie - wewnątrz – zewnątrz
Usuwanie taśmy bez pozostawiania śladów
60 dni
Ilość szt. / opakowanie
1
EAN
5907758554241
Zastosowanie
Idealna do odcinania kolorów
Szerokość
35 mm
Kolor
żółty

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.