Drukuj

Szpachla dekarska 1 kg Tytan

SELENA S.A.
  • Opis i specyfikacja Szpachla dekarska 1 kg Tytan
  • Do pobrania
  • Szpachla dekarska 1 kg Tytan Opinie
  • Porady
Odporna na zmienne warunki atmosferyczne, trwale elastyczna masa uszczelniająco - klejąca z dodatkiem żywic. Dzięki zawartości asfaltu ma bardzo dobrą przyczepność do większości typowych powierzchni budowlanych. Nie stosować w kontakcie ze smołą i do pap smołowych.
Marka
TYTAN
Średnie zużycie
1,1 - 1,2 kg/m² przy grubości warstwy 1 mm
Opakowanie
1 kg
Właściwości
do stosowania na wilgotne i suche podłoża; tworzy trwale elastyczne powłoki; można stosować w kontakcie ze styropianem
Zastosowanie
wypełnianie pęknięć, ubytków, złączy i szczelin w pokryciach dachowych; sklejanie warstw papy i przyklejanie papy do betonu; przyklejanie płyt styropianowych do betonu i pokryć bitumicznych; uszczelnianie kominów, rynien i podokienników; uszczelnianie połączeń rynien, koszy i rur spustowych; mocowanie dachówek i obróbek blacharskich; wzajemne łączenie arkuszy papy oraz łączenie z innymi elementami konstrukcyjnymi; wypełnianie bruzd i styków podczas wykonywania izolacji przeciwwilgociowej ścian budynków np. na styku, fundament-ściana, ściana piwnic-ściana parteru
EAN
5903518002342

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.