Przysmak dla psa Beef paski wołowina 80 g Vitakraft

Vitakraft

Przysmak dla psa Beef paski wołowina 80 g Vitakraft

Vitakraft

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Przysmak dla psa Beef paski wołowina 80 g Vitakraft
  • Podobne produkty
  • Przysmak dla psa Beef paski wołowina 80 g Vitakraft Opinie
  • Porady
Przysmak o wysokiej zawartości mięsa w formie pasków z mięsa wołowego. Bez zbóż. Nie zawiera cukru, soi, pszenicy, jajek, mleka ani mączki mięsnej. 100% chudej wołowiny w zawartości mięsa. Bez barwników i sztucznych dodatków smakowych.
Marka
Vitakraft
Wiek
pies dorosły 1+
Opakowanie
80 g
Skład
95% wołowina, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, minerały. Nie zawiera cukru, soi, pszenicy, jaj, mleka ani mączki mięsnej. Nie zawiera barwników ani sztucznych aromatów. Dodatki technologiczne: konserwanty. Składniki analityczne: 11% wilgotność, 53% białko surowe, 6% zawartość tłuszczu, 1,5% włókno surowe, 6% popiół surowy.
EAN
4008239154491

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.