Drukuj

Podkład pod panele Sprintus XPS 5 mm

DECORA S.A.
  • Opis i specyfikacja Podkład pod panele Sprintus XPS 5 mm
  • Podobne produkty
  • Podkład pod panele Sprintus XPS 5 mm Opinie
  • Porady
Podkład wyprodukowany w polce, zgodnie z EN 16354:2018, ceniony przez klientów z całej Europy. Najwyższej jakości podkłady ARBITON stanowią idealną podporę dla systemu podłogowego, wydłużają czas użytkowania podłogi i sprawiają, że jest cichsza w użytkowaniu. Jedyne co należy zrobić to określić, czy podkład stanowić ma dodatkową izolację, czy przeciwnie – ma przewodzić ciepło – bo zostanie położony na ogrzewanie podłogowe i wybrać odpowiedni.
Typ
smart
Informacje dodatkowe
Ogrzewanie podłogowe - TAK; Izolacja termiczna (TR) [m2K/W] < 0,18; Poprawa akustyczna (RWS) [%] < 0,10; Obciążenie statyczne (CS) [kPa] < 40 (klasa CS1)
Długość
4,7 m
Grubość
5 mm
Materiał
XPS
EAN
5905167832448
Ilość m² / opakowanie
5,5
Szerokość
1,18 m

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.